Moje 4 maluchy

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Mam pytanie czy wyjdzie mi jeszcze cos z tego bo dosc dlugo je trzymam na balkonie jutro dopiero wrzucam je w ziemie ph 6 (kupna) od poczatku hodowli podlewałem biohumusem do roslin zielonych od 3 dni zaczełem dodatkowo nawozic biohumusem na kwitnienie bo pokazaly białe włosy jakies porady ? na niebieskich podladkach ak47&wh (o ile sie nie myle bo pomieszały mi sie troche bo zmieniałem podstawki i teraz nie wiem ktora to ktora ) ta najwieksza amnesia , z opadnietymi lisciami na szczycie to low bud

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Nico »

Ile one mają?
Widać że mają za mało słońca i za małe doniczki. Ponadto nie wiem jak dawkujesz ten nawóz, ale wygląda jakby miała lekkie niedobory pierwiastków.
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Pod koniec kwietnia nawóz dawkuje tak jak na opakowaniu miarka 50 ml na 1 l wody a mam pytania dalej nawozic biohumusem do roslin zielonych czy w ogóle go odstawić i tylko ten na kwitnienie ?
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Nico »

Nadal nie napisałeś ile one już rosną?
Ok teraz widzę dokładniej i tylko jedna ma problem z pierwiastkami pozostałe są ok.
Planujesz przesadzanie?
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

pod koniec kwietnia zacząłem kiełkować , tak jutro wsadzam je do ziemi miejscówka już ogarnięta zwierzyna wypłoszona (pieska wyczesałem i rozrzuciłem sierść ) na slimaki kupilem taki preparat niebieskie granulki tylko nie wiem co z mniejszymi szkodnikami polecisz jakis środek ? aa a jak pomóc temu krzaczkowi żeby nie padł ?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: osiol »

krzaki w miare ok jakbym takie miał to przesadzeniedo wiekszych doniczek i slonce napuchnie Ci jeszcze z fartem [browar]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Nico »

Szkodnikami się martw jak się pojawią [usmiech] Wysadź je jak najszybciej i pilnuj aby nie wyschły po przesadzeniu za bardzo. Jak zaczną rosnąć to wtedy można pomyśleć nad jakimś LST. A na razie nie stresuj się, bo wtedy nietrudno przedobrzyć [usmiech]
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Dzięki za rady trochę się uspokoiłem bo jak słyszałem od kolegów ze wychodziły im krzaki po 3-5 g suchego to szkoda pracy mam nadzieje ze z moich wyjdzie soczyście :) z fartem dużych plonów :)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Nico »

Dasz radę, tylko zapewnij im warunki. Lej na razie nawóz na wzrost tylko i czekaj aż na serio zacznie kwitnąc. Ale najważniejsze wysadzaj jak najszybciej bo te doniczki serio są malutkie.
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Przed chwilą wsadziłem moje male pociechy do większych doniczek gdyż ostatnio nie miałem czasu pobyt w szpitalu obowiązki trochę im się pogorszyło ale chyba nie jest najgorzej ? Moge je do konca przetrzymac w takich doniczkach czy nie bardzo ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Niekwestionowany »

Z tej na drugim zdjęciu już chyba nic nie bd ;/ Nie podlewaj jej przez parę dni bo widzę że chyba konkretnie przelałeś ...
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

No trochę za duzo je podlewałem i byly w malych doniczkach ale chyba jeszcze cos z tego bedzie bo przesadzilem do wiekszych doniczek ze swieza ziemia
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Nico »

No cóż, będą potrzebowały dużo miłości z Twojej strony. Sądzę, że jeszcze się podźwigną. Ale kolejnego zaniedbania na pewno nie przeżyją [usmiech] Z fartem [rasta]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: maaaaaati6 »

moja po przewozeniu wygladala gorzej i po troskliwej opiece i kilku zabiegach z czasem odrodzila sie z popiołow jak Fenix [banan] to silne bestie sa jednak [blant]
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Moge takim nawozem je podlewać czy to sie raczej nie nadaje ?


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Niekwestionowany »

Każdy nawóz jest dobry jeżeli nie masz hajsu na porządne odżywki ...
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

No dobra to nie bede sie opierdalał polecasz jakieś droższe nawozy takie do 100 zl ktore dobrze pomoga moim krzakom ? :)
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Niekwestionowany »

Kod: Zaznacz cały

http://www.growshopjamaica.pl/product/canna-terra-vega-1l-nawoz-do-gleby-na-wzrost/?id=60
http://www.growshopjamaica.pl/product/canna-terra-vega-1l-nawoz-do-gleby-na-wzrost/?id=60
http://www.growshopjamaica.pl/product/canna-boost-0-25l-stymulator-kwitnienia/?id=124
http://www.growshopjamaica.pl/product/canna-pk13-14-0-25l-dodatkowy-nawoz-kwitnienie/?id=320
Może trochę więcej niż 100zł ale za to masz jakość gwarantowaną ;) Sam tego używam a po mojej fotorelacji możesz zobaczyć efekty ;)
kamien1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 9
Rejestracja: 03 cze 2014, 9:47

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: kamien1 »

Dzięki wielkie :) A dostane to w jakimś ogrodniczym bo nie chce zamawiać nic w przeciągu najbliższych miesięcy bo było kilka paczek z nasionkami a nie chce robić przypału :)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: maaaaaati6 »

w ogrodniczym watpie zebys dostal takie odzywki ... a o jaki Ci przypal chodzi ze co ??
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: Niekwestionowany »

Wszystkie przesyłki masz tak pakowane że nawet nie poznasz sam że to to ;) A na nasionach jak i odżywkach nie ma nawet podanej konkretnej nazwy że to np THC albo jakiś sklep z odżywkami tylko jakaś tam firma przykładowo kogucik :D
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Moje 4 maluchy

Post autor: maaaaaati6 »

dokladnie [blant] wszystko jest opracowane
ODPOWIEDZ