Niepokoją żółte list

Choroby i dolegliwości roślin konopi oraz jak z nimi walczyć.
jarecki12
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2022, 23:53

Niepokoją żółte list

Post autor: jarecki12 »

siemanko pytanko bym miał mianowicie takie czy z moją wariatka wszystko ok czy czegoś jej brakuje ? niepokoją żółte list
z góry dziękuję moja pierwsza pokrzywa tak że ciemny w tym temacie.
Załączniki
1651958069611.png
1651958069611.png (3.21 MiB) Przejrzano 3152 razy
1651958065226.png
1651958065226.png (3.74 MiB) Przejrzano 3152 razy
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: KMD »

Poprawiłem twój temat bo w tytule dałeś całą treść, co było bardzo nie estetyczne i nie czytelne. Pewnie dlatego nikt nie miał ochoty Ci odpisać. Teraz może być inaczej.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
PalZioło
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:35

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: PalZioło »

A nawozu jej jakiegoś dajesz? wydaje mi się że ma podstawowo niedobory azotu.
Czemu tak niedbale nasypałeś ziemi do tej doniczki, może do niej nasypać więcej ziemi. Ranty w tej doniczce mają jeszcze z 10 cm.
jarecki12
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2022, 23:53

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: jarecki12 »

siemanko dzięki za odpowiedź. nawóz był użyty kilka razy sporadycznie, gdy zobaczyłem że listki nabierają takiego koloru przestałem teraz tylko woda pewniak że jej nie spale nawozem. ilość ziemi w doniczce wladowalem w nią 25l wydaje powinno jej chyba wystarczyć. wspomniałem o brakach azotu jeżeli możesz daj znać czym najlepiej je uzupełniać z góry dziękuję.
jarecki12
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2022, 23:53

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: jarecki12 »

Zestaw nawozów Biobizz TryPack Indoor 3x0,25l takie kupiłem jak narazie użyłem biobizz
Awatar użytkownika
PalZioło
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:35

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: PalZioło »

jarecki12 pisze: 10 maja 2022, 16:26 siemanko dzięki za odpowiedź. nawóz był użyty kilka razy sporadycznie, gdy zobaczyłem że listki nabierają takiego koloru przestałem teraz tylko woda pewniak że jej nie spale nawozem. ilość ziemi w doniczce wladowalem w nią 25l wydaje powinno jej chyba wystarczyć. wspomniałem o brakach azotu jeżeli możesz daj znać czym najlepiej je uzupełniać z góry dziękuję.
Każdy nawóz jest dobry z każdego sklepu ogrodniczego, składy wszystkich nawozów są bardzo podobne. Na wzrost jest więcej azotu a na kwitnienie więcej fosforu i potasu. Jak doczytasz etykietę każdego nawozu to zobaczysz że te markowe mają podobny skład. Jeśli dawałeś jej nawozu to być może ją przenawoziłeś, będą wtedy podobne objawy, liście żółkną, roślina staje się mizerna i nie chce rosnąć.

Napisz jeszcze gdzie ją trzymasz, czy na dworze? czy pod lampą, jeśli pod lampą to pod jaką? Nawozy to nie wszystko inne warunki w jakich będzie rosła twoja roślinka też są kluczowe.
jarecki12
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2022, 23:53

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: jarecki12 »

na oknie w sloncu,wieczorkiem odpoczywa w bardziej ciemnym miejscu az do rana czyli do godziny 5 . gdy brzydka pogoda daje pod lampę Nanolux Żarówka CMH 1000W 4K nie wiem czy dobra
Awatar użytkownika
Porki
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2018, 17:06

Re: Niepokoją żółte list

Post autor: Porki »

Nie możesz jej stresować jakimś chowaniem w ciemne miejsce, ona musi mieć normalny cykl dnia i nocy. Jak będziesz ja stresował to ci się shermi.
ODPOWIEDZ