Kush Ryder x2

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
taS

Kush Ryder x2

Post autor: taS »

Siema ;)

Dziś wrzuciłem sobie do torfowych doniczek o to te nasionka ;)
Jak Tylko Wykiełkują to zapodam foty...
A teraz proszę o jakieś rady jeżeli macie ;) Punky już mi zaproponował naświetlanie ;)
Kush Ryder oczywiście Fem Auto a BlackBerry Sezonówka Regular [usmiech]
Bd miały cały czas 18/6 dopóki Automaty nie zakwitną a potem przełączam żeby ta BB nie była zbyt wysoka ;) Ma iść równo z nimi... Oczywiście wszystkie LST...
Teraz stoją w boxie z pozostałymi które jeszcze nie doszły... Zanim te wyskoczą to tamte już powoli bd ścinał [usmiech]
Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, 12:09 przez taS, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: Punky »

Jak dużego masz BOXa?
taS

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: taS »

1m wysoki 90cm szeroki i 40 cm głęboki ...
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: Punky »

Temu BB daj donicę ok 5l żeby BOXa nie przerósł. I licz się z tym że po indukcji kwitnienia urośnie ok 50%
taS

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: taS »

Wiem wiem ;P Na niego już mam patent :P Narazie czekam drugi dzień bo jeszcze nic nie wyszło na wierzch ...
taS

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: taS »

Siema ;]

Pierwszy Tydzień za pasem ...

Niestety po raz kolejny podobnie jak z Amnesią zamiast 3 wyszły tylko 2 a ta trzecia wykiełkowała ale korzeń uschnął i nie wyszła na wierzch ! Dziwne że po raz kolejny mi się to przydarzyło robiąc z wszystkimi to samo ... Żadna nie miała gorzej czy lepiej ... BEZ SENS ! Wobec tego mam teraz dwie BlackBerry i dwa Kush Rydery...

Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: Nico »

Wyciągają się. Za daleko chyba od lampy są.
taS

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: taS »

15 cm od szczytu ;P Dziś je bd przesadzał do donic docelowych bo tamte Amnesie dziś ścinam to jak mi się uda to dodam zdjęcia jeszcze dziś ;) To trochę je przysypie ziemią hehe [usmiech]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: Nico »

CFL może być nawet 10 cm bo nie wydziela aż takiego ciepła. Ale ok powinny po przesadzeniu nadrobić [usmiech]
Nie przedobrzyj z ziemią zobaczymy jaki będzie efekt [usmiech]
taS

Re: Kush Ryder x3 & x1 BlackBerry !

Post autor: taS »

Siemka ;)

2 tydzień za pasem...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Dziś postanowiłem bo doszły nowe ziarenka od THC ;) Za co bardzo dziękuję że tak szybko :P Iż jednak bd to tak : KushRyder x2 BlackBerry x1 Amnesia Ak x3 Skunk Ak x1 Big Bad John x1 i Hindu Kush x1 ponieważ większość jest feminizowane to wolę stracić już te miejsce na coś konkretnego niż potem się rozczarować ;) pozdrooo i z fartem ^^ Już niebawem Halloweed ;DDD Smakówa ! ^^
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Siemka ;]

3 Tydzień !

Planuję od dziś lać już im nawozy na weg... Myślę że Kush Rydery za tydzień pokażą już płeć to powoli bd schodził na flow i stopniowo bd zmniejszał im światło tak jak Punky mi radził wcześniej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Nico »

Jak planujesz im zmniejszać czas naświetlania? I co z tymi małymi z tyłu?
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Początek 18/6 jak zakwitnie 16/8 po 3 tygodniach kwitnienia 14/10 i w/po 5 tygodniu 12/12 ;) A te z tyłu to też automaty więc skoro one są światło obojętne to urosną nawet jak bd już 12/12 ale zanim do tego dojdzie to już zdążą się wybić ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Nico »

taSior skup się. Automaty są obojętne na światło w kwestii rozpoczęcia kwitnienia i później. Ale nie sądzę aby im było obojętne skrócenie naświetlania w fazie wzrostu. Ale zrób jak chcesz. Zobaczymy jaki będzie efekt. [usmiech]
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

No narazie jest jak jest [usmiech] Zobaczymy jak to bd bo narazie ciężko się określić hehe Jeszcze nie wiadomo co bd z tej blackberry bo mam tylko jedną a fajnie rośnie , dziś ją nagiąłem i mam nadzieje że się nie okaże męska ;/ 3mam kciuki ;DDD
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Nico »

Z fartem [usmiech] [ganja]
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

4 Tydzień ;) Lekkie LST bo i tak się rozrośnie i tak a nie mam zamiaru ryzykować utraty kolejnego krzaka ;) Akurat one są już tak gęste że nie widać już nawet linii nagięcia ;D

Obrazek
Obrazek

Dziwi mnie że jeszcze nie zakwitły bo Amnesie już po 3 tygodniach puściły pierwsze włosku a tu dalej cisza ale coś zaczyna pachnieć fajnie ;) Strasznie ostry aromat mają one ...
Awatar użytkownika
Stewie
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2013, 2:57
Lokalizacja: WWA MKTW

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Stewie »

Słuchaj... bo widzę, że masz boxa dokładnie takich samych rozmiarów co ja...
Ile krzaczków ci wchodzi ??

Bo ja czekam obecnie na ziomka, który mi dostarczy automaty 1x royal dwarf i 1x K2 ( ale K2 mogę wziąć kilka od niego )
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Wiesz co , wejdą mi 4 donice 5 L i 5 po 2,5 L ;) Dziś jeszcze wstawiłem trzy kubeczki plastikowe bo ziomek mi przywiózł z NL White Dwarf :P Ale z tego mam tylko 5 fem i 3 regularne a dziś doszły mi te 3 fem także one są w tych kubeczkach jak by mi wyszło z regularów jakieś męskie to mam w razie "W" ;) Zobaczymy jak to bd ... Chcę raz a porządnie a potem mieć spokój bo jak mam kosić po 10g z 1 krzaka to ja dziękuję a w kwietniu się przenoszę na OUT ;) Tam dopiero bd jazda ;DDD

PS : To zależy też jak wielkie chcesz sadzić krzaczki :P Bo ja starannie dobrałem je mniej więcej rozmiarowo żeby potem kłopotów z przesadzaniem nie było ;)
Awatar użytkownika
Stewie
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2013, 2:57
Lokalizacja: WWA MKTW

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Stewie »

No na chwilę obecną, tak jak napisałem .... jeden będzie kurdupel ale krzaczasty a drugi i ewentualnie trzeci trochę wyższe, ale za to mało krzaczaste ...

Wiesz... pierwszy raz biorę się za to w domu, zazwyczaj korzystałem z dobrodziejstw działki i tylko mi znanych nieużytków w okolicy Warszawy [sadzi]

A więc spróbuję trzy ... najwyżej będę kombinował [brzydki]

Pesteczki ziomek ma mi podrzucić w piątek, to pewnie w weekend będę już kiełkował
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Spokojnie ci wejdą 3 do donic 5L i bez problemu bd mógł robić LST i czego sobie nie życzysz :P Ja już trzeci raz lecę z tematem i za każdym razem co raz więcej :P Ale teraz na zimę koniec :P A co do OUT to u mnie za bardzo nie ma takich miejscówek a jak już to gdzieś dalej od miasta a nie bd mi się chciało jeździć co parę dni i zaglądać do nich ... Zobaczymy w przyszłym roku jak to bd [blant]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: elpolako27 »

Masz jakies aktualne fot Twoich krzaczkow. Ktory tydzien leci?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Zdjęcia z wczoraj masz wyżej ;) 4 tydzień im leci ale to automaty ;)
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: Giant »

Siema taS :D
Wiem że chciałbyś bym tu trochę ponarzekał ale nie tym razem,

Panny ładne zdrowe, jeśli Ci się mocno nie śpieszy z paleniem to proponowałbym je jeszcze ponaginać, to je lekko zestresuje, wydłuży nieco wega ale na pewno też zaprocentuje w plonie, wiadomo każdy dodatkowy odrost równa się dodatkowy top. Jak masz asahi sl to psiknij po treningu wtedy szybko odreagują. Trzeba wykorzystać to że jeszcze nie kwitną.
taS

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: taS »

Może za tydzień jak po pierwszym LST dojdą w miarę do siebie bo te łodygi jeszcze miękkie są i nie chcę ich złamać ;) Zobaczymy co z tego bd , tym czasem dzięki za radę ...
taS

Re: Kush Ryder x2

Post autor: taS »

Siema !

5 Tydzień za pasem :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jakieś rady ? [zadziorny]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x2

Post autor: Nico »

Ja bym podgiął w dół albo nawet obciął ten duży liść który zasłania światło nowym topkom. Poza tym ładnie rosną i są zdrowe, więc nic bym nie kombinował. [usmiech]
taS

Re: Kush Ryder x2

Post autor: taS »

Siema ;)

6 Tydzień !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kush Ryder x2

Post autor: Nico »

Rośnie elegancko [usmiech] Z fartem [trawka]
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Kush Ryder x2

Post autor: Maat »

Zawsze najbardziej mi się podobaja te topki jak rosną taki odcień zielonego zajebisty. [szczerzy]
taS

Re: Kush Ryder x2

Post autor: taS »

Dzięki ;) Zobaczymy co z tego bd ;P [blant]
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Kush Ryder x2 BlackBerry x1 Amnesia AK x3 Skunk Ak x1 it

Post autor: elpolako27 »

taS pisze:Siemka ;]

3 Tydzień !

Planuję od dziś lać już im nawozy na weg... Myślę że Kush Rydery za tydzień pokażą już płeć to powoli bd schodził na flow i stopniowo bd zmniejszał im światło tak jak Punky mi radził wcześniej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Jak widac w 3 tygodniu, masz spore zaleglosci do mnie, porownaj sobie zdjecie...
PANIE NAUCZYCIELU: moja pierwsza uprawa a jednak informacje i plan dzialania o niebo wieksze. Masz jeszcze jakis komentarz... Panie super Grower........ Tak jak mowilem czas pokaze i nauczka na przyszlosc nie zgrywaj super farmera bo jestes zwykly kapec.

PS. Moja pierwsza uprawa, ale duzo pomocnej wiedzy i rad otrzymuje od zaprzyjaznionych farmerow z holandii... slaby jestes. Nie ocenial lepiej ludzi, bo slabo na tym wychodzisz z tymi Twoimi KIJAMI....... Ty Panie farmer zbierzesz moze 70g z rosliny, u mnie jako poczatkujacemu na dzien dobry z bledami wyjdzie 150.... Inna liga co nie.... [peace] . Nie szukam zaczepki ale tym swoim komentarzem po co i jak kto mysli troche przegioles panie wazny.... Prawdziwa tajemnica hodowli jest rozwijanie sie i nauka od bardziej ogarnietych ludzi, nie zgrywanie kolesia ktory wszystko wiem co i jak. Bo Nie Wiesz Nic. Od dzis to Twoja ksywa.... BNWN BO NIE WIESZ NIC zmien lepiej NICK.


POZDROOOOO [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Kush Ryder x2

Post autor: elpolako27 »

Juz nie bede komentowal pan ktore sa z tylu na zdjeciach.... i tu jest Twoj blad , zamiast szukac przyczyny dlaczego inne wogle nie ida ( pomijajac ze Twoje glowne panie tez jakies lichawe) to zgrywasz farmera............ ABSURD

To tylko tak dla potwierdzenia ze mam racje....

[peace]

Moze to nauczy Cie pokory......
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Kush Ryder x2

Post autor: elpolako27 »

Podwkurwiles mnie na maxa....

21 dzien od momentu wyjscia z ziemi........
Dla SUPER GROWEROW INFORMACJA SWIATLO 18 na 6. ETAP WEG......


Obrazek

Panie Tasior patrzac po zdjeciach to masz jakies 2 tygodnie opoznienia.... Niby Nic A Jednak .... jezeli ja jestem amator, to Ty jestes... sam odpowiedz sobie na to pytanie....
Temat zamykam, bo nie mam tyle czasu na pierdoly, panny czekaja na obchod.....

Tasior.... taka rada wiecej czytaj..... i nie chodzi mi tu o komiksy i jakies basnie....
Moze wtedy , cos.. hmmmm kto wie.....

Zadziorny jestem z natury a to nie dobrze, mialem zakonczyc moja fotorelacje, ale teraz za Twoj zbedny komentarz zniszcze Twoja poyzcje na tym forum............ FOTORELACJA OTWARTA..... Bedziesz sral w gacie z zazdrosci i znajac zycie nie zapytasz co i jak robie. Bo wstyd Ci bedzie.....
Tak wiec....
Tobie zycze wszystkiego naj..... i po zakonczonej uprawie nie zapomnij dac fotek ile wyszlo Ci z drzewka..... Bede Obserwowal.....

Moze sie czegos naucze.... ( bzdura ?)....
Z Fartem kolego [peace]
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
jaramnonstop
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2013, 20:12

Re: Kush Ryder x2

Post autor: jaramnonstop »

Ładne krzaczki bedę obserwował. a tez cos kombinuje z jednym krzakiem ale to mój pierwszy raz i nie robie fotorelacji. ale jak zacznie kwitnac to wrzuce jakąś fotke. Ale twoje dziewczyny bardzo mi sie podobaja. pzdr z fartem
ODPOWIEDZ