Czy medyczna marihuana to trawka?

Wszystko o medycznym zastosowaniu marihuany THC i konopi CBD.
Awatar użytkownika
Grucha44
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2022, 11:43

Czy medyczna marihuana to trawka?

Post autor: Grucha44 »

Ujmując to w słowa inaczej to za medyczna marihuanę należy uznawać susz sprzedawany w aptekach na receptę, wydaną przez lekarza. Są to kwiaty konopi hodowane w zamkniętych pomieszczeniach bez użycia szkodliwych dla człowieka nawozów czy środków ochrony roślin. W procesie produkcji leku istotny jest proces walidacji, oceny składu i stężenia substancji czynnych. Tak jak w przypadku innych preparatów roślinnych stężenie substancji czynnych musi mieścić się w pewnym zakresie np. THC 20% oznacza nie mniej niż 18% i nie więcej niż 22%. Każda partia leku musi być zbadana, jeśli stężenia nie będą mieściły się w deklarowanym zakresie, nie może trafić do aptek.
Wins
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2022, 13:29

Re: Czy medyczna marihuana to trawka?

Post autor: Wins »

W zasadzie to chyba tak [usmiech]
Inperata
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2022, 10:47

Re: Czy medyczna marihuana to trawka?

Post autor: Inperata »

Tak naprawdę moje zdanie jest takie, że wszystko co powoduje haj to trawka mimo rożnych zdań na ten temat [usmiech]
Bebite
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2022, 10:55

Re: Czy medyczna marihuana to trawka?

Post autor: Bebite »

Nie znam się, ale sama nazwa wszystko mówi [nea]
costa89
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2022, 18:00

Re: Czy medyczna marihuana to trawka?

Post autor: costa89 »

To oczywiste, że to trawka i to legalna hahah. Przynajmniej z wiadomego źródła. Wydaje mi się że poprostu rządzący znaleźli w tym interes i nie mogli poprostu zalegalizować od tak tylko wytrzeć się lekarzami. Ja regularnie otrzymuje recepty od lekarza online na stronie edoktorzy.pl....sprawdzcie sobie /admin - cenzura, linkowanie/
ODPOWIEDZ