MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Wszystko o medycznym zastosowaniu marihuany THC i konopi CBD.
shiv1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2023, 18:07

MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: shiv1 »

Cześć, trafiłem na taki artykuł odnośnie medycznej marihuany w linku poniżej. 
/admin - cenzura, niebezpieczny link/
Jest bardzo przydatny i odpowiedział mi na masę pytań, ale nie znalazłem odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie natury prawnej.


Czy mogę palić/posiadać/przechowywać susz dłuuugo po dacie ważności recepty i dacie przydatności do spożycia suszu? Czy w razie zatrzymania/kontroli/przeszukania mieszkania wiąże się to z łamaniem prawa?

Już mówie o co chodzi, bez owijania w bawełnę.

Palę bardzo okazjonalnie, powiedzmy raz w miesiącu. Ze względów zawodowych muszę mieć absolutna pewność, że nigdy nie wejdę w jakikolwiek konflikt z prawem. Tym samym nawet ten raz w miesiącu jest dla mnie bardzo ryzykowny. Chciałbym 'zalegalizować' ten zwyczaj, poprzez JEDNOKROTNE uzyskanie recepty na medyczną marihuanę. Z takiej JEDNOKROTNEJ recepty kupiłbym np.5g suszu, które to 5g starczyłoby mi na dosłownie 2- 3 lata (serio). Muszę jednak wiedzieć, czy jeżeli zostanę złapany na posiadaniu medycznej marihuany, która została zakupiona np. pół roku wczesniej, to czy wciąż 'chroni mnie' fakt, że została zakupiona legalnie na wystawioną receptę? Zaznaczę też, że uzyskanie samej recepty ne będzie żadnym problemem - mam bezsennośc na która leczę się ponad 10 lat, w pełni udokumentowaną.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: Arizona »

A czemu miał byś być złapany? Tutaj ludzie od 20 lat uprawiają na własny użytek i nikt nigdy nie został złapany. Musisz po prostu przestrzegać kilku prostych zasad:
- Nie bujać się po mieście z marihuaną.
- Nikomu nie mówić co masz w domu, jakie masz hobby, że uprawiasz w domu konopie.
- Nie diluj.

Uprawiając samemu ziółko będziesz wiedział co palisz, zapalisz masę wspaniałych odmian. I najważniejsze nie będziesz przepłacał za słabej jakości medyczną marihuanę z apteki.

[peace]
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: Dr Ganja »

Jak to mówią "zamień aptekodilera na farmera" [uprawia]
shiv1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2023, 18:07

Re: MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: shiv1 »

Dzięki, ale jednak zależy mi na odpowiedzi na moje pytanie.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: KMD »

Proponuję iść do radcy prawnego [peace] Bo tutaj każdy ma wyj***** na taką błahostkę, każdy sadzi swoje zioło i nawet się pewnie nikt nad tym nie zastanawiał. Mi się wydaje że recepta to recepta, masz receptę masz wtedy legalne zioło. Nawet jak by ci chcieli za to postawić zarzuty, to wygrasz w sądzie. Chyba że był byś głupi i poddał byś się dobrowolnie karze.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: MedMarihuana po dacie ważności a kontrola

Post autor: Brzeszczot »

shiv1 pisze: 20 lut 2023, 18:08 Czy mogę palić/posiadać/przechowywać susz dłuuugo po dacie ważności recepty i dacie przydatności do spożycia suszu?
To taka recepta ma datę ważności. A susz datę przydatności. Z doświadczenia wiem że susz jest jak wino, im dłużej leży to jest coraz lepszy.
ODPOWIEDZ