Kolejny krok Palikota...

Wszystko o walce na rzecz legalizacji marihuany i konopi w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

Co o tym sadzicie. ?

Kod: Zaznacz cały

http://szybki.fakt.pl/ruch-palikota-chce-legalizacji-marihuany-jest-projekt-ustawy,artykuly,212981,1.html
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

Sądzę tak, ktoś za to musi płacić, za prowadzenie klubu itd. przecież nie będziesz siedział w domu, jeśli to będzie jawne, to zainteresowanie wzrośnie i cena ostrożności, ochrony itd. czyli osoba prowadząca, uprawiająca będzie mogła zarabiać na prowadzenie takiego klubu. Mądre posunięcie, podatek też bardzo mądry. A kto będzie sprawdzał jakość, sanepid? czy co? Jeśli to wejdzie, to ja wracam do kraju :) Co najmniej 5 pełnoletnich osób, dla mnie super, więcej nie potrzebuję na początek :)
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

To jest pewne? kto za tym głosuje?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

Myszle że tak [czytaj] narazie projekt trafił do łaski marszałkowskiej co kolwiek to znaczy nie pozostaje nam nic innego tylko czekać. Fajnie by było mieć taka grupkę palaczy heheh
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

Tak, będę czekał na wynik głosowania, powiem szczerze że nie uczestniczę w Polskiej polityce bo nie mam możliwości, liczę że dodasz post jaki rezultat i nowinki co w temacie [rasta] idę po rizle bo mi się skończyły
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

No pewnie że tak mam nadzieję że to przejdzie [konopia]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: grower66 »

dobre ciekwe ile mozna byo by zasadzic na wlasny uzytek na rok:) ja bym musial caly dom w kocu wylozyc i na energooszczedne sie przelaczyc:P [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia]
ale bylo by zjebiscie...
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

grower66 pisze:dobre ciekwe ile mozna byo by zasadzic na wlasny uzytek na rok:) ja bym musial caly dom w kocu wylozyc i na energooszczedne sie przelaczyc:P [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia] [uprawia]
ale bylo by zjebiscie...
Zdaje mi się, że trzeba było by zasadzić tyle aby wystarczyło dla tylu osób ile się zgłosi do klubu, ustawa wymaga dopracowania do szczegółów, ale jeśli to wejdzie to ja otwieram taki mini ganjaclub.
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: grower66 »

ja oczywiscie tez zaloze zreszta cala polska zalozy to by trzeba bylo caly czas monitorowac:P ale na 5 osob nono to kilka kg chyba to moze byc obre
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

grower66 pisze:ja oczywiscie tez zaloze zreszta cala polska zalozy to by trzeba bylo caly czas monitorowac:P ale na 5 osob nono to kilka kg chyba to moze byc obre
widzę że jak się odnajdziemy w systemie, to współpraca jest konieczna :) Panowie
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: KMD »

Trochę lipa dla osób które mają zawiasy "Projekt zakłada, iż co najmniej 5 pełnoletnich osób będzie mogło utworzyć klub konopny, w którym uprawiałyby marihuanę na własny użytek i paliły ją. Wniosek o rejestrację powinien trafić do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Wniosków nie mogłyby składać osoby skazane za handel narkotykami."
Jest wiele osób które dostały zawiasy za posiadanie lub odsprzedanie jakiejś małej ilości. I dla nich jest porażka.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

KMD pisze:Trochę lipa dla osób które mają zawiasy "Projekt zakłada, iż co najmniej 5 pełnoletnich osób będzie mogło utworzyć klub konopny, w którym uprawiałyby marihuanę na własny użytek i paliły ją. Wniosek o rejestrację powinien trafić do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Wniosków nie mogłyby składać osoby skazane za handel narkotykami."
Jest wiele osób które dostały zawiasy za posiadanie lub odsprzedanie jakiejś małej ilości. I dla nich jest porażka.
Wiem tyle że po 5 latach od wydania wyroku, wybierasz dokument o czystości czy coś, tak jest teraz, ja byłem około 10 lat temu karany za uprawę i samo mi wygasło. Mimo wszystko ja znam co najmniej 5 palaczy, którzy chcieli by zapalić mojego jarania legalnie i w klimacie. Po za tym, ustawa tak myślę potrzebuje dopracowania, żeby nie walczyć z nią bo walka nie ma sensu.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

Szykuje się wysmienita przyszłość :-D napewno nie będzie to ogromna ilość ale spokojnie swój temaxik można będzie w grupce zapalic [blant]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: grower66 »

to by bylo naprawde dobre nawet jak 5 osob bedzie moglo miec np 10 krzakow na leb no to 10krzakow legalnie na in a na oucie 30 nielegalnie hehe i tak wystarczy i tak:P
a co do karalnosci to tez slyszalem ze sie kasuje po wyroku i jeszcze kilka lat trzba poczekac i czysty... :)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

To nawet wtedy odpada jeśli Cię spisza za palenie w miejscu pub. To już kicha czy jak to jest z ta karalnoscia ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: KMD »

To jest wykroczenie a wykroczenie nie jest ścigane środkami karnymi, czyli kartotekę masz czystą. Wykroczeniem jest np. mandat za przekroczenie prędkości.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: osiol »

Aha to kamień z serca mi spadł bo już 2x100zł poszło :-D
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: LaBandita »

Klub Konopny ;D Haha, brzmi jak Klub Poetów Polskich albo coś w tym stylu :D Wyobrażam sobie 5 osób siedzących przy stole w cylindrach i monoklach ;P
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: Fifulec »

Wyobrażam sobie coś w stylu orientalnym. Fajka wodna, w tle muzyka, arabska, perska, lub indyjska. Do tego zielona herbata, lub kawa przyrządzana po staremu. Czy ktoś śledzi całą tą inicjatywę, tzn. jakie losy spotkały ten projekt? Podejrzewam, iż odpadnie w pierwszym czytaniu o ile marszalica w ogóle zechce go wypuścić, ze swej laski, w której można trzymać praktycznie projekt wciąż, faktycznie go zamrażając.
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Kolejny krok Palikota...

Post autor: anonimowy alkoholik »

[lolek] medical cannabis is club
ODPOWIEDZ