Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Wszystko o walce na rzecz legalizacji marihuany i konopi w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: kanibal1910 »

W 2006 roku też myślałem, że kary za posiadanie marihuany dadzą jakieś efekty, ale w ciągu 6 lat konsumpcja marihuany dramatycznie wzrosła. W duchu tych ustaleń chcemy zaproponować kilka zmian, po czym spróbujemy wejść do pokoju 143, aby zgodnie z zapowiedzią zapalić zioło - mówił Janusz Palikot na konferencji prasowej w Sejmie. Po zakończeniu rozmowy z dziennikarzami okazało się, że lider Ruchu Palikota we wcześniej wspomnianym pokoju zapalił adzidełko cannabis, zawierające niewielkie ilości liści marihuany i mające jej zapach. Kadzidełko to zostało legalnie kupione w sklepie.

Zdaniem Palikota ustawa liberalizująca posiadanie narkotyków jest fikcją. - Policja, straż marszałkowska, zakaz wpuszczania gości na teren Sejmu. To pokazuje w jakiej sytuacji jest człowiek, który nie jest posłem, a który ma ze sobą dwa jointy. Ta ustawa nic nie oznacza, oznacza bycie w gestii prokuratury. Chcemy to zmienić. Fikcyjność tej polityki to także wzrastający z roku na rok poziom konsumpcji marihuany na świecie. Marihuana nie powoduje uzależnień psychofizycznych - przekonywał lider Ruchu Palikota.

Sejm zamknięty dla gości z zewnątrz

W związku z zapowiedzianą przez Ruch Palikota akcją palenia marihuany w Sejmie obowiązują dziś obostrzenia, jeśli chodzi o wstęp do budynku parlamentu - poinformowano w Biurze Prasowym Sejmu. - Jako Marszałek Sejmu zostałam postawiona w takiej sytuacji, jaka nigdy nie powinna się zdarzyć. Poseł zapowiedział złamanie prawa na terenie Sejmu. Podjęłam szereg działań w tej sprawie. Zaapelowałam do przedstawiciela Ruchu Palikota, odbyłam szereg spotkań z prawnikami, przewidziałam różne warianty. Zostało złożone zawiadomienie o zamiarze popełnienia przestępstwa, a dzisiaj poinformowałam o tym fakcie Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta. Nie pozwolę na łamanie prawa i na kpinę z obywateli. Jeśli poseł chce łamać prawo, to nie może się chronić za immunitetem - powiedziała wcześniej na konferencji prasowej Marszałek Sejmu Ewa Kopacz.
Zgodnie z zarządzeniem marszałek Sejmu Ewy Kopacz, posłowie nie mogą wprowadzać dzisiaj swoich gości, nieposiadających kart wstępu wydanych przez Biuro Przepustek, przez Dom Poselski.


Taki artykuł przedstawił portal onet.pl ;]
Awatar użytkownika
FiDo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 175
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:06
Lokalizacja: Netherlands Rotterdam

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: FiDo »

Jebać tą Kopacz szmatę jebana mój krzyżyk na pewno nie postawie kolo PO i PiS juz nigdy.
I wam na tych śmieci tez bym nie radził głosować jak chcecie mieć legalizacje w PL i tych PPP i SP same pedały jebane co nie maja o MJ pojęcia i nie umieją słowa marihuana poprawnie wypowiedzieć.

P.S Wqurwilem się, naprawdę przez chwile chciał bym być terrorystom i ten sejm wyjebać w powietrze jebane komuchy.

P.S 2 I moherów też bym powybijał. Zobacz czemu nie będzie puki co legalizacji czy nawet depenalizacji w Polsce.

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=YaJlUawH_BY
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: Punky »

Komuchy jeszcze chcą zalegalizować medyczną, tylko ta jebana prawica chce jeszcze zwiększyć kary...
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: kactaz »

Brak mi na to wszystko słów. Aż ręce opadają [mur]
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: starter_MJ »

Moim zdaniem dobrze to rozegrał było by jaranie normalnie gdyby nie ten cyrk.
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: kactaz »

Ale wielkim plusem jest to że rozgłośnił tą sprawe
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: kanibal1910 »

Hahaha Fido filmik mnie rozwalił na łopatki :D i powiedzcie sami są przeciw a nawet się wysłowić nie potrafią a co dopiero do wypowiadania się o skutkach mj ;) jestem pewien że odpowiednie odmiany medyczne lepiej by im zrobiły na mózg i na ich (bóle) typu tu mnie boli tu mnie jebie ;d Ale one wolą wrzucać na tace :D "Jałmużna jest MIŁOŚCIĄ !" :D
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: Arizona »

Dobrze to rozegrał Palikot pokazał jak reaguje Bydło z sejmu na takie akcje, krótko mówiąc jak by mogli to by go powiesili na mównicy. Prymitywne zachowanie ludzi wychowanych na alkoholu którzy nie rozumieją obecnej rzeczywistości i potrzeb ludzi młodszych.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Palikot miał złamać prawo, skończyło się na żartach.

Post autor: kanibal1910 »

Arizona pisze:Dobrze to rozegrał Palikot pokazał jak reaguje Bydło z sejmu na takie akcje, krótko mówiąc jak by mogli to by go powiesili na mównicy. Prymitywne zachowanie ludzi wychowanych na alkoholu którzy nie rozumieją obecnej rzeczywistości i potrzeb ludzi młodszych.

Palikot nie jest głupi, on po prostu chce pokazać jak głupi są politycy którzy urzędują w sejmie. On im coś powie, a tamci robią z tego wielką panikę łamanie prawa itd etc.
Wykorzystuje wszystko to co jest legalne i gówno mogą mu zrobić albo go za coś zaskarżyć.
Co prawda mają tam z nim urwanie głowy :D haha ale bardzo dobrze. Większość osób postrzega go jako głupiego nic nie wiedzącego polityka który tylko robi syf w sejmie, a to dla czego ? Bo to ludzie gówno wiedzą inni politycy niszczą wszystkich obywateli opłatami rachunkami za leki itd stosuję się do akcji z aptekami (recepty). Co im to przeszkadza czy zalegalizują czy nie o to się plują, a nie mają wgl pojęcia np. komu to pomaga bo wiadomo są tacy ludzie. Z kolegą wyżej zgadzam się w 100%. A wróćmy do finansów, jakby mj była zalegalizowana państwo zarobiło by na tym i to wcale nie miało pamiętacie może demot ile ton w ciągu miesiąca schodzi w Warszawie na jednym mieście mieli by 55ml zarobku jeśli mnie pamięć nie myli. Robią z tego taką aferę ale na prawdę w Polsce byłoby o wiele lepiej, a także te dupki anty sejmowe by zarobili i nie było by tak wielkich problemów finansowych.
ODPOWIEDZ