Niemcy legalizuja Marihuane

Co słychać za granicą, gdzie jest legalna marihuana i konopie oraz jak wygląda rynek.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Przełom w polityce rządu.
Obrazek

Kontrowersyjna używka będzie przepisywana przez lekarzy na receptę i sprzedawana w aptekach – informuje thelocal.de.

Marihuana stanie się także lekiem przeciwbólowym dla
nieuleczalnie chorych w hospicjach.

Ci ludzie zawsze będą mogli stosować ten środek, by uśmierzyć swój ból – powiedziała Ulrike Flack rzecznik prasowy z partii FDP.

Wprowadzenie ustawy to efekt długotrwałej walki urzędników i lekarzy o możliwość zastosowania marihuany jako środka pomagającego chorym na raka i na stwardnienie rozsiane.

Jeszcze dwa lata temu niemieccy posłowie byli przeciwko liberalizacji przepisów. Uważali, że pozytywne skutki zażycia narkotyku są bardzo wątpliwie – stwierdza thelocal.de.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Gąbczasty »

niemcy jakiś postęp robią a u nas jak było tak jest niedługo murzyni nas wyprzedzą
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

Ale to chyba już dawno to zrobili , z kiedy ta informacja?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Punky »

Nie ma opcji panowie. Zbieramy ludzi i zakładamy swoją partie "Zielonych". Inaczej do legalizacji nie dojdzie...
Awatar użytkownika
Jama
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 lis 2010, 13:46

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Jama »

Katohaikara NA PREZYDENTA!!! [blant]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Punky »

Hahahah dzięki, ale mam inne plany :P
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Z tego co mówił Tusk trzeba zmienić premiera.Może to przemyślisz.Założysz partię jak Palikot nasze poparcie już masz.
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Grzybek!21! »

klopsodron pisze:niemcy jakiś postęp robią a u nas jak było tak jest niedługo murzyni nas wyprzedzą
Jaki postęp jak w Niemczech cię dupnęli z torbą palenia a jesteś pełnoletni to i tak nic nie robili bo mam kuzyna w Niemczech [blant] A za Murzynami to mu już jesteśmy w tyle [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

Mozę za murzynami to jeszcze nie , ale niedługo będziemy:P
Ale pociesze was i zmartwię , wszystko zmierza ku upadkowi , rozdupcy się i będzie koniec swiata ( 3 wojna światowa) my i następne pokolenie tego nie doczekamy ale myślę ,ze 4-5 tak. W ruch pójdzie broń atomowa i po planecie :(
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Punky »

Starter, co ty żeś kurwa jarał? [pobity]
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Kolejna wizja?
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

Nic nie jarałem , popatrzcie co się dzieje na świecie i w kraju , wszystko zmierza ku upadkowi takie moje zdanie , 2012 rok to bajka ale za jakiś okres czasu to nastąpi.
I myślę ,ze w ruch pójdą bomby atomowe to będzie koniec świata, ponieważ wszystko ( każda bron co został naprodukowana , kiedyś musi zostać zużyta) , a po co by produkowali Rosjanie , Chińczycy , Amerykanie itd itd bron atomową?
I nadal produkują , no po co ??
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Po to żeby ją mieć.Ty po co kupujesz telewizor LCD zamiast starego ponieważ wszyscy w twoim otoczeniu to zrobili.A co mam być gorszy na tym to polega.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

a co ma wspólnego bron atomowa z telewizorem ???
poza tym pamiętaj ,ze każda bron , bomba ma swoją datę ważności a co jeśli przyjdzie jej termin wystarczy 1 taka bomba by zmiotło w chuj ludzi , moim zdaniem wszystko idzie w kierunku 3 wojny światowej.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: Punky »

Pierdolisz. Teraz jest wojna gospodarcza.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Coś Ty się tak wkręcił w tą broń.Umierać już chcesz.Ja jeszcze swojego nie spaliłem.Jak spalę to mogę umierać.Ale do tego jeszcze długa droga.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

Ale ja nie mówię ,ze teraz ,,, mówię 4-5 pokolenie licząc ,ze każde dożyje 70 lat.

Jak myślicie jak było kiedyś , te same czynniki zadecydowały o wojnie , głód , brak pieniędzy,wyścig zbrojeniowy( jak np w pierwszej wojnie główna rolę odegrały karabiny maszynowe , i gazy bojowe, tak w 3 myślę ,ze odegra broń atomowa i to będzie ostateczna zagłada) przykład potęgi broni atomowej to Hiroszima , Czarnobyl , dlatego tak wszyscy srali, wiele jeszcze sra o ten reaktor w Japonii) sprzeciw społeczeństwa w stronę władzy , brak dobrobytu jak inni maja i nie mówcie ,ze pierdole bo tak jest popatrzcie co się dzieje w kraju [ a będzie jeszcze gorzej] ( Libia , Egipt) to co tam się działo i dzieje jak to nazwiecie jak nie wojną ?? A o co wojna się toczy i toczyła zawsze ??
O pieniążki moi mili państwo o pieniążki a o to ludzie walczyli walczą i walczyć będą nie licząc się z istnieniem człowieka.

Mozę i mam czarna wizję ale ostatnio z dziadkiem dyskutowałem na ten temat, drugiej wojny światowej itd...

Z tego co udało mi się zrozumieć to przyczyną takiego niszczenia żydów było ich bogactwo ( wszystkie największe biznesy mieli żydzi , oni żyli w dostatku a Polacy w biedzie) - dlatego dałem porównanie ,ze wszystko idzie w kierunku wojny zauważcie ,ze granica się pogłębia z roku na rok , coraz miej pieniędzy jest a podwyżki podwyżki itd , dlatego człowiek kombinuje jest przestępczość itd, zresztą sami popatrzmy na siebie , dlaczego kombinujemy?? ( Żeby przetrwać ??) Tu niech każdy odpowie sobie sam zastanowi się i powie czy pierdole, czy jednak mam trochę racji.


offf

diesyl- a w sprawie mojej wizji jak to nazwałeś , to chodzi ci o tego kota ??

Jeśli tak to dziwne bo kolesiowi który ze mną był ,tez to nie dawało spać ale wstydził się powiedzieć , myślał ,ze go za idiotę wezmę, ale w koncu zadzwonił i co się okazuje miał takie same odczucia jak ja i trochę się przestraszył ( ponieważ miał kiedyś zdarzenie , ze widział coś bardzo dziwnego ale tego nie powiem co bo się będziecie śmiali powiem wam tak , nie jesteśmy sami [ i możecie się brechać ile chcecie , ale znam kilka osób co widziały rożne cuda])

I powtarzam ci diesel ,ze to co widziałem nie widziałem sam , on miał takie same odczucia i nic mi się nie przewidziało, życzę ci byś miał taka przygodę bardzo ale to bardzo ryje banie i wtedy powiesz czy mogłem coś widzieć czy nie ....
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: diselryder »

Wiesz co mi przyszło właśnie do głowy ta twoja wizja z kotem teraz nawijasz o wojnie w przyszłości.I teraz nasuwa się pytanie może jesteś przodkiem Nostradamusa.Może widzisz coś czego inni ludzie nie widzą.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

Myślę ,ze z takim podejściem to nie ma sensu , nie mam zamiaru nic więcej pisać już na ten temat , bo raz nie chce spiny ( a pomału pomału do tego dąży) dwa widzę niektórych rzeczy nie rozumiesz [ nie ma w tym nic złego po prostu inaczej wszystko postrzegasz.]

Rozmowa o wojnie i kocie Closed

pozdro..
niepasteryzowany
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:11

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: niepasteryzowany »

starter dobra rozkmina;p ja moge tez zatwierdzic bo wiele roznych rzeczy widzialem(bania, wydaje mi sie ze bledy ort. robie;D) nie jestesmy sami... moze nie kosmici ale ludzie ktorzy ni zaznali spokoju za zycia i po smierci... sa wsrod nas... mam na to osobiste dowody udokumentowane
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: ZeuS22 »

niepasteryzowany pisze:starter dobra rozkmina;p ja moge tez zatwierdzic bo wiele roznych rzeczy widzialem(bania, wydaje mi sie ze bledy ort. robie;D) nie jestesmy sami... moze nie kosmici ale ludzie ktorzy ni zaznali spokoju za zycia i po smierci... sa wsrod nas... mam na to osobiste dowody udokumentowane
taaak.. a ciekawe dlaczego kosmici ciągle pokazywani są jako "zielone" stworki !!!?? :) Cos w tym musi być! Mogliby przywieść "Marsjańskie zioło" .. [wodna]
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Niemcy legalizuja Marihuane

Post autor: starter_MJ »

area51 i projekt HARP (Broń Geofizyczna) poczytajcie o tym...
ODPOWIEDZ