Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Rozmowy o wszystkim.
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: grower66 »

Witam jezeli temat sie nie pojawil chcialbym zglosic go do udzialu w konkursie na zajebiiaszczy temat i jezeli kochacie palic trawke a wiem ze kochacie opiszczie co w niej najbardziej was kreci licze na wasza pomoc [trawka]
pozdrawiam [trawka]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: LaBandita »

Hmmmm chyba to, że można się naprawdę odprężyć i jeżeli załapie się dobrą fazę to jest tak lekko w głowie, każda głupota (nawet ta, która na trzeźwo nie jest śmieszna) bawi niezmiernie i ogólnie jest spokojnie i przyjemnie. Poza tym po rzuceniu fajek sam odruch palenia skręta jest dla mnie uspokajający.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: osiol »

[trawka] myśle ze samopoczucie po spaleniu sobie skręta wszystko masz w dupie czujesz sie zrelaksowany smiejesz sie z byle czego poprostu fajoza :P
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: HASZYSZ »

Ja kocham tą kulture :D kręcić lolki , bawić sie dymem , sadzić , zbierać kruszyć , kocham ten stan tą muzykę , jak kręcę lola i napierdala muzyka czuje jak to wszystko wręcz ocieka zajebitością , [blant] Jest to ważny aspekt mojego życia i jaram się wszystkim co z tym związane ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: KMD »

Relaks po ciężkim tygodniu pracy. Lepsze od alkoholu uspokaja i relaksuje i nie ma kaca, to jest najlepsze w trawce.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: grower66 »

KMD pisze:Relaks po ciężkim tygodniu pracy. Lepsze od alkoholu uspokaja i relaksuje i nie ma kaca, to jest najlepsze w trawce.
i to jest najlepsze!!!
YOU DRINK DON'T DRIVE SMOKE GRASS AND FLY:P
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: lemon »

najlepsze jest to odprezenie stan w kturym wszystko wydaje sie proste uwielbiam też porozmyslac o różnych rzeczach o tym co sie wydażylo i co może sie wydarzyc brak kaca po imprezach to też jest duży plus [szczerzy] [rasta] [rasta] pozdro [rasta] [blant]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: Fifulec »

Jaram bardzo rzadko, więc mój pogląd jest deko niszowy. Po prostu czasem lubię zapalić dla przyjemności i tyle w temacie. Nie zaliczam się do rastafarian, zapamiętałych słuchaczy rege a kudły noszę krótkie i na dodatek zawsze takie miałem. Marysieńka to taka mała oaza wolności w coraz bardziej nachalnym świecie, który wciąż narzuca nam nowe wytyczne.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Co najbardziej kochacie w paleniu marihuany:)))

Post autor: osiol »

KMD pisze:Relaks po ciężkim tygodniu pracy. Lepsze od alkoholu uspokaja i relaksuje i nie ma kaca, to jest najlepsze w trawce.
dokladnie zapomnialem dodać ze po paleniu nie ma kaca i nic nie męczy wielki plus




bless
ODPOWIEDZ