Islamizacja Europy co Wy na to

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
AndrzejStszelba
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2013, 10:02

Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: AndrzejStszelba »

Jak zapewne wielu z Was zauważyło (szczególnie Ci z większych miast) w kraju nad wisłą z roku na rok przybywa co raz więcej śniadych. Turków i arabów.
Część z nich zapewne jest tak nastawiona do swojej rodzimej wiary jak i do naszej europejskiej, ale przy wielu tysiącach islamistów cześć z nich chciała by wprowadzić w europie islamski sposób istnienia.
We Francji i Niemczech ten problem istnieje od wielu lat i podobno uislamowacenie tam jest juz nie do uniknięcia.
Nie będę się rozpisywał na temat tego co by bylo jak by u nas zapanowały rządy religijne, które zarazem maja kobiety gdzieś. Spotkałem sie też z taka opinią, że nie mozna oceniać islamisty jaki jest i jakie ma podejście do wiary póki nie trafi się do jego kraju na jego terytorium. Dorze sie maskują skubani, ale to wiemy już po zamachowcach samowysadzaczach.
Co Wy o tym sądzicie i jakie ma/cie podejście do tych ludzi
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: osiol »

Nie jestem z tamtych okolic ale u siebie w mieście mam dużo czarnuchow nie przeszkadzają mi niech sobie siedzą jak im u nas lepiej bądźmy tolerancyjni
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: KMD »

Gdzieś czytałem kiedyś że jest to problem i mogą nas wessać. Jak tak dalej będzie to za kilkadziesiąt lat nie będzie europy i katolików tylko islam. Z ich strony jest to dość inteligentne nie mogą wygrać żadnej wojny militarnie bo są za bardzo zacofani ale mogą nas zniszczyć stając się nami, wchodząc w naszą populację i krzyżując się z naszymi kobietami.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
AndrzejStszelba
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2013, 10:02

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: AndrzejStszelba »

To nie chodzi o tolerancje.
Tak sie składa ze w miescie w którym mieszkam jest też dużo czarnych jak i azjatów.
Ani jedni ani drudzy nie wzbudzają takich kontrowersji jak islamiści, którzy w kilku europejskich krajach już dziś walczą o wprowadzenie prawa shariatu.
Najgorsze jest to, że wiele jednostek takich jak sądy, szpitale czy policja często ulega i rozpatruje sprawy islamistów na ich sposób, a nie obowiązujący w danym państwie


Co do krzyżowania to też jest problem. mam wile koleżanek które są uprzedzone do jak to mówią "wylansowanych brudasów", ale co zmieni kilka kobiet w porównaniu do tyięcy.
Egzotyki im sie chce, albo sa "bożenkowate".
pozwolę sobie wrzucić coś na temat

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=1PQ670sfFXU
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: LaBandita »

Bądźmy tolerancyjni?? Ooo nieee. Taka tolerancja i napływ obcokrajowców powoduje zacieranie się naszej kultury a islamizacja Europy to już poważny problem. Wiecie co się stało ostatnio w Anglii. Ten problem przeniesie się niedługo do nas. Nie mam zamiaru zostać za kilka lat zaatakowana przez bandę ciapusów oburzonych np. tym, że pokazuję dekolt albo nogi. Inne nacje też mi przeszkadzają bo panoszą się często i zachowują się tak jak u siebie (pokrzykując chamsko do polskich kobiet bo tak robią tez u siebie).
Wiem, że pewnie poleci na mnie mnóstwo hejtów teraz.. Nie będę ukrywać swojej nietolerancji, która jest pewnego rodzaju ograniczeniem. Nie jestem oczywiście z tych co to plują na czarnych na ulicy czy podjudzają do aktów przemocy. Po prostu chcę czasami głośno powiedzieć o swoim podejściu do tych spraw. Nie pochwalam przemocy.
Awatar użytkownika
AndrzejStszelba
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2013, 10:02

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: AndrzejStszelba »

no w końcu bratnia dusza.
ciemnym trzeba mówić zdecydowane"NIE", a jak trzeba będzie to użyć najgorszego, ale skutecznego sposobu


a tu pare wybryków
"Grupa zamaskowanych mężczyzn zastrzeliła dwie nastolatki i ich matkę. Wina? Pół roku wcześniej ktoś nagrał, jak tańczą w deszczu przed własnym domem. Nagranie sióstr z pakistańskiej wioski Chilas trafiło do pasierba matki dziewczyn. Mężczyzna zebrał kolegów i karabinami "zmył hańbę z nazwiska rodziny". Dziewczęta, 15 i 16-latka ubrane były w tradycyjne, pakistańskie stroje. Miały zakryte włosy.

Oraz:

Islamscy "Rebelianci" zamieścili w internecie film z publicznej egzekucji katolickiego księdza w Syrii. Obcięli mu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum. Śmierć 49-letniego Francois Murada potwierdził Watykan. "Rebelianci" oskarżyli franciszkanina o wspieranie prezydenta Assada."
Ostatnio zmieniony 01 lip 2013, 23:06 przez AndrzejStszelba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: Nico »

Wiele osób wie jacy naprawdę są. I nie mówię tu o czarnych ale o turkach arabach i pozostałych pochodnych nacjach. Telewizja wciąż trąbi w różnorakich programach jak kobiety mają przesrane jak wyjdą za jakiegoś przydymionego i wyjadą z kraju a nawet jak tu mieszkają... wytłumaczcie mi więc skąd fascynacja nimi. Dlaczego tyle dziewczyn w jakimkolwiek klubie na sam widok ciemniejszego wypomadowanego pajaca przebiera nogami? Skąd ta fascynacja? I są to często inteligentne wykształcone laski. Sądzą że ich nie spotka to co przytrafiło się tysiącom innych?
A co do europy... cóż sami sobie nagrabili. Chcieli mieć tanią siłę roboczą i niewolników, to mają. Każdy niewolnik w końcu się zbuntuje...
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: HASZYSZ »

Nie chce mi się zwyczajnie czytać wszystkich postów . ale wkleje pare filmików :

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=AFZCT9KHvkA
http://www.youtube.com/watch?v=JlVJDrfmdjg
Komunizm i Islam to 2 najbardziej popierdolone ideologie jakie są (tak wiem że islam nie jest ideologią ... oficjalnie) Nie mam nic do czarono skórych do azjatów do indian nie jestem rasistą ale wszystkich rumunów cyganów i islamistów wywiózł bym na biegun południowy pierdolną wielki mur karmił ich czymś co sprawiało by że byli by bezpłodni i niech sobie tam spokojnie umierają i nie plemią się nigdzie . Cyganie to jedyna taka nacja gdzie np. w takim białym stoku 98% cyganów nie ma zatrudnienia , skąd oni biorą pieniądze ? ciągną od państwa czyli od nas ( a głupie państwo daje ) , lub kradą co w sumie na jedno wychodzi przyjezdzają tu i nie pracują ciągną hajs nie mają udziału w tworzeniu naszej gospodarki ale ją osłabiają , w moim miescie zresztą robi się coraz więcej czeczenów a te nie boje użyć się tego słowa sukinsyny dostają 1000zł od dziecka ... nasz rząd jeszcze ich zachęca do tego żeby się plemili , a co do islamu to jak może istnieć religia która dąży do tego aby zapanować nad światem tak chodzi im NIBY o to żeby wszystkich nawrócić bo się mylą i pokazać im drogę właściwego postępowania , ale jak można w biały dzień w srodku wielkiego miasta na ulicy odciąć komuś głowe ? nawet seryjni mordercy psychopaci chorzy psychicznie ukrywali się z tym , ted bundy , kuba rozprówacz Ed gein , albert fish , nikt nigdy by nie pomyślał że mogą być seryjnymi mordecami . a islam tak mocno namieszała im w głowach że są do tego skłonni zobaczcie to wreszczie ludzie ! teraz obieli nową taktyke aby nie walczyć otwartą wojną a zalać świat jak największą ilością swoich wyznawców i jest to oficjalne polecenie głowy ich tego koscioła(?) ponieważ w otwartej wojnie nie mieli by szans , jednak jeszcze troche i nie będzie tak wesoło już naprawde bardzo bardzo zbliżamy się do sytuacji w której nie będzie można zrobić już nic dlatego trzeba działać już teraz jeżeli islamisci usłuszą rozkaz wybicia wszystkich chrzescijan nie będą się wachać , już teraz prowadzą z nami wojne "fizyczną" jednak nie na bardzo szeroką skale tzn. nie wysłają na nas swoich wojsk , ale to niedługo może sie zmienić precz z islamem ~!
Awatar użytkownika
KokosONR
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2013, 11:24

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: KokosONR »

Musimy sie przeciwstawić imigracji islamskiej bo będzie to samo co jest w Niemczech. Milion narodów tam. Tymbardziej że cywilizacja białego człowieka wymiera - w takim tępie Niemcy będą krajem islamskim za dwie dekady. W Polsce jest lepiej ale też może do tego dojsc jak sie temu nikt nie przeciwstawi i nie zamknie dla nich granic. A co niektórzy pieprzą głupoty o tolerancji w tej sytuacji to chyba w ogóle nie widzą co sie dzieje w około i wogóle ich nie obchodzi jak bedzie za kilka lat

Po za tym nie dość że tu przyjeżdzają, zakładają rodziny i robią gromadkę (8, 12) śniadych dzieci i wykańczają kraj w którym sie znajdują bo nie chcą pracowac i żyją z zasiłków z opieki czyli z moich podadków
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: Nico »

Tak to się skończy

25-letnia Norweżka została zgwałcona podczas podróży służbowej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Zgłosiła gwałt na policję w Dubaju. Odebrano jej paszport, wsadzono do aresztu z podejrzeniem seksu pozamałżeńskiego - zakazanego w ZEA. Jak informuje dziennik "Verdens Gang", kobieta właśnie usłyszała wyrok - 16 miesięcy więzienia.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: KMD »

To chyba jakiś żart.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: Nico »

Niestety nie... trąbią o tym wszystkie media. To nie pierwszy taki przypadek.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: osiol »

Niema się co dziwić jak mają w głowach poprzewracane ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: Nico »

Francuska policja pozostawała w pełnej gotowości w nocy z niedzieli na poniedziałek z powodu zamieszek, które zakłóciły spokój mieszkańców okolic Paryża przez dwie noce z rzędu.
Już wieczorem kilkudziesięciu młodych ludzi zgromadziło się pod komisariatem w Trappes (około 30 km na zachód od stolicy Francji), i obrzucało stróżów prawa petardami. Władze rozmieściły oddziały prewencji, w odwodach stało 20 furgonów policyjnych i oddział uzbrojony w gaz łzawiący.

- Atmosfera jest napięta, koledzy są w pełnej gotowości - oświadczyła cytowana przez AFP rzeczniczka policji Maryline Bereaud. - Obawiamy się reakcji w sąsiednich miejscowościach - dodała.

W nocy z piątku na sobotę ok. 250 ludzi starło się w Trappes z policją. W wyniku walk 14-letni chłopiec został poważnie ranny w oko, a kilka osób doznało lżejszych obrażeń. Do aktów przemocy doszło też w mieście Elancourt; tam policjanci zostali obrzuceni m.in. koktajlami Mołotowa.

Przyczyną zamieszek było czwartkowe zatrzymanie mężczyzny, który zaatakował policjanta i próbował go dusić, gdy ten chciał skontrolować jego żonę zakrywającą twarz nikabem - poinformowała prokuratura. Mężczyzna - Francuz, który przeszedł na islam - został na krótko zatrzymany, a następnie zwolniony i umieszczony pod dozorem sądowym.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Islamizacja Europy co Wy na to

Post autor: Fifulec »

Poruszono wiele kwestii, odniosę się tylko do związanych z tematem.
Jako tradycyjny Polak i katolik niepraktykujący, chciwość kleru mnie odrzuca, ale przepisów religijnych i kościelnych przestrzegam, nawet sierpniowej trzeźwości absolutnej. Zatem jestem pozytywnie zaskoczony. Wszelakie politycznie poprawne media przedstawiają jaraczy jako bandę totalnie zdebilonych lewaków, tzw. ludzi otwartych, nowoczesnych, europejskich itd. itp. A tu okazuje się, że zachowujemy nieco rozsądnego myślenia. Jako chrześcijanin bardziej obawiam się wszelakiego lewactwa, codziennie plującego na wszystko, co w naszej kulturze święte, lub ważne. Nie podzielam poglądu o islamizacji polski, jesteśmy zbyt biedni, aby opłacało się do nas emigrować. To Polacy wyjeżdżają masowo za chlebem.
Europejczycy sami są sobie winni, odrzucając chrześcijaństwo stworzyli ideową i religijną niszę, której, na dłuższy czas, genderowe brednie zapełnić nie mogą. Czekam z utęsknieniem, na ten piękny dzień, gdy "kochane dzieci Allaha" wyrżną w pień tą demoliberalną hołotę, plującą przez lata na wszystko co ludzkie i wzniosłe. Tak promowane, wręcz wmuszane medialnym terrorem, zachowania, staną się nagle nielegalne. Np. pedalstwo będzie karane śmiercią, zgodnie z nakazami Koranu. Mam tylko nadzieję, że objawienia proroka, odnośnie uszanowania ludzi pisma zostaną także wprowadzone i będę sobie mógł po cichutku, nie wadząc nikomu, dożyć swoich dni, trwając w wierze niewiernych. Gdzie są teraz ci wszyscy wojujący z rasizmem, pochowali się w chronionych osiedlach, czy jak? Strasznie niepoprawnie politycznie się zrobiło. Jeżeli nie zostanę obrzucony błotem, ani zbanowany, planuję założenie oddzielnego wątku do dyskusji o różnicach pomiędzy cywilizacjami. Zauważyłem bowiem, podczas licznych rozmów, że ten dział historii praktycznie usunięto z nauczania, bo brzmi dziś wprost bluźnierczo.
ODPOWIEDZ