Pytanko

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

witam mam pytanko czy policja przypadkiem nie wpadnie mi do domu jak zakupie ziarenka nawet jak z tych polecanych sklepów czy takie sklepy nie kontrolują ?
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Pytanko

Post autor: kamilekcolo »

mi jakoś do tej pory nie wpadła.
.
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanko

Post autor: osiol »

*BLE BLE* pisze:witam mam pytanko czy policja przypadkiem nie wpadnie mi do domu jak zakupie ziarenka nawet jak z tych polecanych sklepów czy takie sklepy nie kontrolują ?
niby czego ? ;p a nawet jesli chuja ci moga zrobic jebane pały ;p
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Pytanko

Post autor: maaaaaati6 »

niestety moga ;(
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanko

Post autor: osiol »

co Ci moga ze masz seedy w domu odpowiadam im "mam je w celach kolekcjonerskich przepraszam ale spieszy mi sie" i pały wracaja do budy
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Pytanko

Post autor: kamilekcolo »

osiol pisze:co Ci moga ze masz seedy w domu odpowiadam im "mam je w celach kolekcjonerskich przepraszam ale spieszy mi sie" i pały wracaja do budy

prawidłowo osle [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

hmmm ale wiecie chyba po dostaniu paczki z pestkami powinienem poczekać z sianiem dla pewności że nie bdę miał nalotu przypadku
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pytanko

Post autor: Niekwestionowany »

Trzeba zamawiać ze sprawdzonych seedbankow a nie od jakiś debili to wtedy nie musisz mieć obaw ;-) A jak tak się boisz to lepiej się za to nie bierz ;-)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanko

Post autor: osiol »

*BLE BLE* pisze:hmmm ale wiecie chyba po dostaniu paczki z pestkami powinienem poczekać z sianiem dla pewności że nie bdę miał nalotu przypadku

prosz Cie ;c ...
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

e tam się boje to zwykła ostrożność tak nikt przecież nie chce być złapanym prawda

parę dni temu była przyłapana jakaś ogrodniczka z zawodu na hodowli roślinek podobno kupiła pestki z netu słyszeliście
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanko

Post autor: osiol »

nie ;x mozesz zamowic na inny adres [czytaj]
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

a wiesz że nie pomyślałem o tym dobry pomysł [usmiech]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Pytanko

Post autor: maaaaaati6 »

nawet do paczkomatu mozna ;p
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Pytanko

Post autor: Fifulec »

Jeżeli nie lubisz ryzyka to znajdź sobie inne hobby, tu nigdy nie masz pewności, czy smutni panowie właśnie do ciebie nie jadą. Poza tym chłopie, minimum konspiracyjnego myślenia, w końcu jako Polacy ćwiczymy to od dwustu lat. Po pierwsze zamawiaj z thc-thc.com, oczywiście nie na adres domowy. Po drugie zależy, czy masz autentycznego przyjaciela. Chodzi mi o kogoś, komu ufasz, jak rodzonemu bratu a nie o znajomego z face booka. Możecie kupić nasiona we dwóch, ty uprawiasz, kolega świeci oczami i mogą wam wówczas skoczyć, bo formalnie to twój kumpel nasiona zgubił. Ewentualnie papuga je zjadła, albo kanarek, który dawno odfrunął. Najlepiej jednak działać samodzielnie. Jak pouczał Nicolas Gomez Davila, "gdzie dwóch, tam zdrada". Oczywiście nie chwal się, nawet w gronie znajomych, skąd masz zioło. Każdy może być jakoś powiązany z psami, np. sam ma kłopoty i obiecali, że dadzą mu spokój, jeśli im kogoś wystawi. W fachowym żargonie nazywa się to gra operacyjna, tak działają służby, zarówno w skali makro, jak i mikro. Przede wszystkim jednak pamiętaj o podstawowym warunku, tj. musisz deko kochać ryzyko. Lubiący bezpieczne przechadzki nie łażą po bezdrożach Himalajów. To samo tyczy się rolników. Jeśli chcesz tylko zagrać władzy na nosie i być przy tym pewnym, że żadne negatywne konsekwencje ci nie zagrożą, polecam zasadź tytoń. Oczywiście jeżeli kurzysz tą roślinkę. Będziesz miał satysfakcję puszczania dymu bez akcyzy.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

minimalna adrenalina nie jest zła a palić też się chce [bongo]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pytanko

Post autor: Niekwestionowany »

Zamawiając nasiona np od THC na paczce nie jest napisane firma z nasionami THC tylko inna nazwa... Nie ważne jaka ;-) Także o twoich nasionach THC wie tylko przy wysyłce bo po każdej wysyłce zamówienie jest kasowane z systemu... A listonosz czy kurier nie wie co jest w środku ;-) więc gdy już je dostaniesz do ręki to nikt o tym nie wie tylko ty sam... Proste jak drut ;-)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanko

Post autor: osiol »

Niekwestionowany pisze:Zamawiając nasiona np od THC na paczce nie jest napisane firma z nasionami THC tylko inna nazwa...
dokładnie i to fajna nazwa [lolek]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Pytanko

Post autor: KMD »

Większość przypałów jest przez własną nieostrożność, przez chwalenie się dla kolegów niewłaściwych że się kupił nawet nasion. A bzdurą jest totalną że można mieć przypał przez kupowanie nasion w sieci nie czytajcie tyle forum haszysz. Bo właśnie przez forum haszysz są przypały a jak przypał jest cała moderacja zwala to na jakiś sklep bo co mają innego zrobić. Zwróćcie uwagę że wszyscy co mają przypały są z forum haszysz, czy to nie jest dziwne! Nie od dawna wiadomo że do zasobów forum haszysz ma już dostęp nie wiadomo kto a psiarnia na 100% siedzi w moderacji albo i już w administracji.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Pytanko

Post autor: Niekwestionowany »

Dokładnie ;-) dlatego uważaj skąd zamawiasz i komu co mówisz ;-)
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Pytanko

Post autor: *BLE BLE* »

macie racje najlepiej nikomu się nie chwalić nie wiadomo czy się ta osoba nie pochwali komuś np pałom
ODPOWIEDZ