Wybory Prezydenckie 2015

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: osiol »

Dzień dobry cześć i czołem jak wiecie w niedziele wybory macie już upatrzonych kandydatów, czy też macie to w dupie i nigdzie się nie wybieracie ;p ?
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: Fifulec »

Raczej pójdę. Najprawdopodobniej zagłosuję na Mariana Kowalskiego, to ten szef ochrony z lubelskiego muzycznego klubu. Szans żadnych nie ma, ale mówi żeby małych skuniarzy nie ścigać, no to mój nic nieznaczący głos dostanie.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: Fifulec »

24 Maja, czyli w drugiej turze, zagłosuję na Andrzeja Dudę. Może, w naszej sprawie przełomu nie przeprowadzi, ale gorzej na pewno nie będzie. Bronek jest tak gamoniowaty, iż nie sposób tego opisać. Gajowy, wracaj do lasu, bo na salony się nie nadajesz.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: osiol »

moj glos rowniez poleci na Dude
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: Dr Ganja »

Fifulec pisze:24 Maja, czyli w drugiej turze, zagłosuję na Andrzeja Dudę. Może, w naszej sprawie przełomu nie przeprowadzi, ale gorzej na pewno nie będzie. Bronek jest tak gamoniowaty, iż nie sposób tego opisać. Gajowy, wracaj do lasu, bo na salony się nie nadajesz.
Duda to na pewno zaostrzenia prawa względem marihuany, dożywocie najlepiej. Biada nam jak on zostanie prezydentem.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Post autor: Fifulec »

Gajowy coś wczoraj bąkał u powiatowego o jakiejś formie szczątkowej legalizacji skuna. Typowe mydlenie oczu dla wierzących cwanemu staremu celebrycie, który z uporem udaje nastolatka. Zaostrzenia kar za skuna nikt nie zapowiada, z resztą sobie tego nie wyobrażam. Żadna przesłanka prawna, lub społeczna za tym nie przemawia. Gajowy dostał mój głos pięć lat temu, w drugiej turze i zwyczajnie czuję się oszukany. Przespał całą kadencję. Może kiwać ludzi całkowicie nieobeznanych z komputerem i mediami sieciowymi, ale klikaczy już nie zwiedzie. Za dużo udawania Panie Prezydencie. Zagłosuję na Dudę, ponieważ tylko tak mogę odwdzięczyć się Komorowskiemu za okłamanie mnie w 2010 r.
ODPOWIEDZ