Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Rozmowy o wszystkim.
Kolo86
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 22:20

Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: Kolo86 »

Mam pytanie bo na jednym z for internetowych znalazłem temat: thc-thc przypał
Zamawiam tam nasiona od wielu lat, już nawet nie pamiętam jak długo dokładnie. Znam masę osób z for internetowych co też tam kupują pestki. Nigdy nie miałem z tego powodu przypału. Mają zawsze świeże nasiona. I po całości wszystko ok [usmiech] A tutaj widzę taki temat. Czy ktoś próbuje oczerniać sklep thc-thc ?
Awatar użytkownika
Albundy
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:45

Re: Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: Albundy »

TAK, ktoś dokładnie oczernia sklep thc-thc. Na tamtym właśnie jednym zjeb**** forum. A dokładniej grupa oszustów i złodziei z forum haszysz com na którym znalazłeś ten temat. W skrócie chodzi o to że producent nasion z Holandii dutch passion miał kiedyś proste papierowe opakowania, które można było łatwo podrobić. No i jak to polak potrafi, złodzieje z tamtego forum zaczęli podrabiać te opakowania. Właściciel sklepy thc-thc wykrył tą aferę a wtedy producent dutch passion zmienił opakowania na trudne do podrobienia, czyli takie jak mają teraz metalowe. Oszuści się wkurzyli no i zakładają takie tematy. Woja na całego.

Tak to w skrócie wygląda, wszystkiego ci nie opiszę, brak czasu. Przeczytaj sobie sam tutaj: https://forum.kanabis.info/viewtopic.php?f=18&t=5186 znajdziesz tam też link do artykułu o podróbach z dutch passion.
Awatar użytkownika
PalZioło
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:35

Re: Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: PalZioło »

Bandyci z forum haszysz com i biedne dzieci, które są tam nakręcane na gówniane pestki. Typom tam zależy tylko na kasie a bezpieczeństwo użytkowników mają gdzieś.

Sami są największym przypałem a oczerniają w dziale oszuści uczciwe sklepy.
Jak to jest panowie moderatorzy z haszyka pizdzika że waszym liderem, którego tak bardzo polecacie jest sklep f2seeds, który się znajduje na polskim serwerze. F2seeds jest tam guru sklepowym, napisz coś tam złego na temat sklep f2 seed a zaraz zgraja moderatorów cię zwyzywa i da ci bana. A w rzeczywistości ten sklep to największy przypał, bo jest na Polskim serwerze, co jest pod spodem udowodnione.

Tutaj macie informacje z bazy https://domeny.pl/whois.html
Obrazek

Serwery dns wskazują serwer w Polsce dokładnie w Krakowie:
ns1.dcsaas.net
ns2.dcsaas.net


Jeśli ktoś miał dziwną wizytę niebieskich a wcześniej kupował w tym sklepie to już teraz wie dlaczego [konopia]
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: Rolnik »

Zwykle tak jest że ci co piszą na kogoś przypał...przypał.. sami są największym przypałem. A post powyżej tylko to potwierdza. Najlepiej nie kupować nasion w sklepach polecanych przez tą bandę z forum haszysz com.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: Arizona »

Thc-thc to najlepszy seedbank na polskim rynku, i te hejty tego nie zmienią bo mają najlepsze nasiona. polecam i nie czytajcie tych bzdur [trawka]
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: Temat thc-thc przypał, o co chodzi? przecież to dobry sklep

Post autor: LAZLO31 »

Od lat zamawiam na thc-thc.com i jestem żyje, mam się dobrze [banan] polecam sklepik [usmiech]
ODPOWIEDZ