Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Rozmowy o wszystkim.
Papa Joint
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 19:59

Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Post autor: Papa Joint »

Cześć wszystkim, na wstępnie chciał bym napisać że jestem czytelnikiem tego forum jak i innych. Nigdy się nie wypowiadałem, ale teraz muszę bo nurtuje mnie jedna z kwestii pewnego sklepu si*******
Mianowicie na aukcji OLX znalazłem ogłoszenie o sprzedaży nasion marihuany, sprzedawcą jest, co wynika z treści ogłoszenia (zrzut ekranu poniżej) niejaki sklep si*******, co ciekawe jako swoją lokalizację podają Mąkoszyce, jest to małą miejscowość w woj. Opolskiem i z tego co wiem swoją siedzibę ma tam tylko jeden sklep, rzetelny i sprawdzony od lat thc-thc.com

Więc co to jest te si******* czy są oni w jakiś sposób powiązani ze sklepem thc-thc?

Wysłałem też zapytanie do samego sklepu thc-thc, z prośba żeby się wypowiedzieli w tym temacie.


Obrazek
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Post autor: THC-THC »

Witam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów

Dostaliśmy zapytanie od jednego z użytkowników, odnośnie problemu, który został tutaj opisany. Od razu chcę napisać że nie mamy nic wspólnego w wymienionym tutaj sklepem si*******. O ogłoszeniach na OLX pisaliśmy już na naszym blogu, pod linkiem: https://blog.thc-thc.com/nasiona-marihu ... x-oszusci/ OLX jest wykorzystywane przez wielu oszustów, a ich metody działania są różne. W tym wypadku najprawdopodobniej ktoś chciał wykorzystać fakt że nasz sklep darzony jest zaufaniem i specjalnie podał naszą lokalizację, tak żeby przyciągnąć do siebie klientów, zakładając że pomyślą „o to ci z Mąkoszyc, pewnie otworzyli nowy sklep”.

Nasza firma sprzedaje nasiona przez stronę thc-thc.com oraz przez seedbay.pl nie mamy innych sklepów. A jeśli coś by się zmieniło to taka informacja pojawiła by się na naszej główne stronie firmowej powiew.com

pozdrawiam
THC-THC
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Post autor: HASZYSZ »

Dla mniej spostrzegawczych napiszę że, ten cały si******* wymyślił sobie producenta nasion, który jest w ogłoszeniu, mianowicie: Thek**********. Wymyślił go bo po wpisaniu w google: Thek********** nie pokazuje się żadna oficjalna strona takiego producenta, więc on nie istnieje. Każdy prawdziwy producent nasion ma swoją firmową stronę oraz siedzibę w Hiszpanii lub Holandii, wystarczy wpisać w google. Jest to jeden z kolejnych sklepów, które wysyłają pod takimi wymyślonymi nazwami producentów jakieś tanie nasiona produkowane przez rolnika ze słynnego forum haszysz com, gdzie nawet podrabiają opakowania znanych producentów. Ah szkoda szczepić języka na taki shitbank!
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Post autor: KMD »

Dostałem wiadomość email od właściciela sklepu. Nie będę wnikał w szczegóły, ale temat cenzuruje z nazw, bo nie chce mi się z kimś szarpać i tyle w temacie. A wszystkim pomysłowym co by chcieli zagarnąć klientów tego świata w ten sposób, nie polecam tej metody bo jest raczej mało efektowna a jedynie szkodząca. A po za tym żaden szanujący się sklep nie zakłada ogłoszeń OLX czy aukcji allegro. Bo ogłaszają się tam w większości oszuści. Mam setki wiadomości PW z zapytaniem co się dzieje bo moja roślina urosła, zakwitła i nie klepie. Wtedy muszę zmartwić osobę do mnie piszącą, mówiąc "ktoś Cię oszukał, sprzedał Ci konopie włókniste", a kiedy pytam gdzie były kupione nasiona, to odpowiedź jest zwykle jedna: OLX lub Allegro.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
seliho
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 18:41

Re: Sklep si******* z olx, co to, jakieś opinie?

Post autor: seliho »

Odradzam, zdecydowanie jakieś niesprawdzone produkty. Uważam, że warto ich unikać.
ODPOWIEDZ