UWAGA

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 17 wrz 2010, 21:46

UWAGA

Post autor: odplamiacz »

Ostrzegam wszystkich coraz częściej słyszę że psy wokół szkół się kręcą i węszą zadając różne pytania np.: Czy kiedyś paliłeś maryche :czy byś mi skołował kilka gramów.UWAGA nie dajcie i się wkręcić to są PSY! UWAGA
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
wiernyMJ
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 03 lis 2010, 18:45

Re: UWAGA

Post autor: wiernyMJ »

kurwa bo koniec roku idzie jakos musza statystyki podbic do gory,a ze grop przestepczych sie boja to lepiej malolata z blantem sztuka czy dwoma dopasc zgnojic,a noz przy okazji wyda swojego kolege ktory ma kolege,ktory ma klege i w taki sposob przestepczosc zorganizowana bedzie zalatwiona hahahahahahahaha [szydzi]

jedna driametralna zasada:"masz dostep do ziela,kupujesz na miescie,od kumpla znajomka ,niewazne,to tzym ryj na kludke"
chociaz kapusi jest wszedzie do huja cos o tym wiem
dogeatdog
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2010, 15:26

Re: UWAGA

Post autor: dogeatdog »

ty ales madry chlopaczyno taki z ciebie gangster niech lapja gowniarzy co dzieciakom ziolko wciskaja tez taki jestes kozak i dzieciakom gonisz staffik to sie bujaj konfidencie ciebie tez powinni dojechac
wiernyMJ
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 03 lis 2010, 18:45

Re: UWAGA

Post autor: wiernyMJ »

chlopaczyno moze kiedys sie spotkamy tam w innym swiecie i zobaczymy jak bedziesz podskakiwal i kto jest konfidentem,a zreszta niema co tego komentowac,posiedzisz zmienisz zdanie

P.S nigdy dzieciaka nie sprzedawalem i sprzedawal nie bede,nigdy tez nie dilowalem na miescie,pochwalilem sie raz ze mam farme i przez takie cioty jak ty odbujalem swoje,a ty pewno uciekles z polski bo sprzedales chlopakow z osiedla ikryjesz dupska zanim ktos ci zrobi zen jesien sredniowiecza,zawsze takie psy co to szczekaja i wyzywaja innych od konfidentow itp najwiecej maja na sumieniu
dogeatdog
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2010, 15:26

Re: UWAGA

Post autor: dogeatdog »

ty dzieciaku posluchaj chcesz to cie dojade tutaj w angli jak tu siedzisz cfeluchu daj adresik to podjade zobaczymy czy bedziesz taki cfaniak cona tamtym swiecie tu cie kurwo zeszmace czekam dzieciaku i niechce wiecej tutaj widziec jakis ostrzezen i pierdolenia takich gangsterow ciot ty na miescie nie dilowales ty kurwa ze wsi gdzies jestes popaprancu a i jescze jedno ze siedziales to mnie to jebie bo dla takich debili jak ty jest to miejsce cfeluchu i tam wrocisz jak taki cfaniak jestes zobaczysz debilu wypierdalaj z tego forum wogole
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: UWAGA

Post autor: Holender »

Temat zamykam bo do niczego nie prowadzi! [peace]
Zablokowany