outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
jarajjarajjarajto:)

outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Post autor: jarajjarajjarajto:) »

Elooo wszystkim jestem nowy na tym forum mam pytanie.Mam roślinke Early skunk (fem) outdoor wykielkowalem ja sobie ale sie wybila bo.miala najprawdopodobniej za malo swiatla ale po paru dniach wszystko wrocilo do normy wyszly czterylistki dwa postrzepione i dwa jeszcze ni epostrzepipne.przesadzilem ja sobie o doniczki 5 litrowej i dalem ja na spota xd rosla bardzo ladnie ale powrocilem na spota po tygodniu i stanela w rozwoju wyszly z niej tylko male lostki z srodka tych czterech i jeden jest taki jakby przegryzipny od srodka i zrobil sie taki bialawy roslinka jest mloda ma z tydzien po przesadzeniu xd niewiem co robic czy w jakies nawozy zainwestowac pomozcie zaznaczam jestem w xhuj zielony w tych tematach ?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Post autor: Niekwestionowany »

Bartuś99xd Idź pan w chuj ;) Myślisz że nick zmienisz i co ? Za to powinieneś już bana dostać ;) Żegnam !
jarajjarajjarajto:)

Re: outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Post autor: jarajjarajjarajto:) »

Jaki do chuja pana bartus srartus pytam tak?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Post autor: Niekwestionowany »

Mam pytanko mam mam roślinke Early Skunk feminizowane na outdoor trzymam ją sobie narazie ok.2 tyg w domu na sloncu a wieczorkiem na szafce mam juz male cztery listki i mam pytanie czy przesadzac juz czy jeszcze nie? [rasta]


A co to ? Niby zbieg okoliczności ? ;) Wiesz co , to ze jesteś idiotą nie znaczy że tutaj takich znajdziesz ;) Sprawa jest zgłoszona i daruj sobie następne posty bo tylko po gorszysz swoją sytuację ;) nara ! [szydzi] [szydzi] [szydzi]

Edit : Nie dość że zdradziła cię ta sama odmiana to w dodatku tak samo w każdym zdaniu kończąc je dodajesz "xd" ;) Klepnij się w dekiel dzieciaku i idź lepiej do szkoły po trenuj jeszcze trochę a nie bd ludzi denerwował i w chuja robił bo to nie plac zabaw !
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: outdoor cos znim nie tak pomocy!!

Post autor: KMD »

Zamyka i do kosza!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Zablokowany