1 Like 1 Pestka ;)

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: Niekwestionowany »

Siemano Ziomale ! Wpadłem na fajny pomysł ;) Otóż w skrócie chodzi o to żeby zrobić nie wiem np takie coś jak like albo nazwać po prostu to "pestka" za pomoc innym ;) Taka sytuacja ... Przychodzi koleś lub ktoś ze stałych forumowiczów ma jakiś problem i jak komuś uda mu się go rozwiązać to ten mu klika w poscie "like" albo "pestka" bądź inna nazwa ikonki może być zaproponowana przez was ;) Forumowicz zbiera sobie takie laiki przez cały miesiąc i w ramach podziękowania za te punkty mógłby dostać pestki ;) Punkty powinny się wyświetlać bo avatarem albo gdzieś w tym miejscu ;) Lajki nie mogą być dawane za byle co ;) Pod koniec każdego miesiąca sumowanie punktów i wręczenie gratisów ;) Co wy na to ? Myślę że jeżeli nikt nie ma lepszego pomysłu to ten jest odpowiedni ;) Zawsze można jeszcze coś zmienić ;) To taka moja sugestia ;) No i co nasz KMD i THC na to oczywiście ;) Piszcie co myślicie ;) Pionaaa ! [blant]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: kamilekcolo »

Ja myślę ze to dobry pomysł i ta nazwa "pestki" wcale nie jest zla tylko co na to KMD i THC [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

a ja mysle ze takie Klikanie moze byc wykorzystane przez dogadanie sie ludzi ;p moze niech decyduje KMD jako admin tylko wtedy musial by sledzic wszystkie rozmowy ... chyba ze zglaczac do niego ze ten i ten uzytkownik mi pomogl.... ale ogólem bardzo dobry pomysl dziala na innych forach na inne tematy ... Bonusem nie musialy by byc pestki ... moze jakies wyroznienia albo cos ... wazne ze byla by jakas zacheta do dzialania xD ja jestem na tak [rasta]
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: bandyta123PL »

takie coś moze być właśnie dogadane:P moim zdaniem lepiej zrobić ranking top5 i te osoby by były nagradzane:) KMD załóż strone na fb :) więcej ludzi by może odwiedzało itp a forum by się rozrosło:) taka moja myśl [szczerzy]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

a wiesz jak takie portale typu FB sa obserwowane ?? to ryzyko
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: bandyta123PL »

no z fb to może i tak ale ten ranking jak by był to było by ok ;D każdy z topowiczów dostawał by co jakiś okres nagrody
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

nie wszystkim zalezy na nagrodach xD [trawka]
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: bandyta123PL »

ale wtedy jak by ktoś wszedł na nasze forum i zobaczył ze co jakiś czas są nagrody za bycie w top to by więcej osób było na forum, czemu jak THC rozdawało pestki tyle cichych łbów się odzywało? no czemuu? bo każdy chciał pestki a jak by co jakiś czas by były nagrody za top to o wiele wiele więcej osób by się udzielało takie jest moje zdanie. W wolnej chwili porobie bannery naszego forum i mam pomysł na konkurs w którym można wygrać KMD napisze priv;D
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

a moze wlasnie zachecac nowych ... np za kazda pierwsza zakonczona fototrele pestka gratis xD
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: Niekwestionowany »

Hahahhah to bd czekał 3 miesiące na jedną pestke :-D
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

to ma byc symbolicznie i zacheta do nastepnej xD
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: osiol »

kmd sie obrazil czy co? ;D
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: KMD »

Jestem. Sam nie wiem jak zrobić taki plugin a czy też będzie bezpieczny gotowy kiedyś wspominałem że instalacja wszelkiego rodzaju pluginów jest ryzykowana.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: Niekwestionowany »

Dlaczego? To robisz tylko i wyłącznie chyba na swoim serwerze i nie wydaje mi się żeby potrzeba było jakieś pluginy... Jak masz jakiegoś znajomego informatyka co się na tym zna to poproś o referat w tej sprawie ;-)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: KMD »

Tak robi się to na własnym serwerze, tylko że takie modyfikację podstawowego skryptu mogą spowodować ze będzie miał on lukę przez którą ktoś mógł by się włamać na serwer.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: Niekwestionowany »

Hmm to nie wiem... Zaproponuj coś ;-)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: 1 Like 1 Pestka ;)

Post autor: maaaaaati6 »

mysle ze jezeli jest ryzyko to chyba nie warto ;p
ODPOWIEDZ