Wasze Pomysły na Konkursy?

Konkursy z nagrodami i open seedy oraz darmowe nasiona marihuany.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: KMD »

Jak macie jakieś fajne pomysły na zorganizowanie jakiegoś konkursu to piszcie tutaj.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Punky »

Można robić różne. Tylko do nich musi być przeznaczona pula nagród. np na zbudowanie fajki do palenia, ułożenie wierszyka.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Nico »

Proponuje może nie od razu pisanie całego wiersza, ale prostej rymowanki, hasła czy jakkolwiek to nazwać. Przynajmniej dwa wersy rymujące się, zawierające nazwę konkretnej odmiany w języku polskim lub angielskim (np. biały rusek - white russian). Do ustalenia czy rymowanka musi być o jaraniu fazie itd czy dowolne skojarzenie.
Można również podnieść poprzeczkę i KMD będzie typował np 5 odmian na dany tydzień/miesiąc o których mają być rymowanki i tak co miesiąc kolejne [usmiech] Odmian trochę jest więc konkurs może trwać [usmiech]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Nico »

Może także jakiś konkurs na hasło reklamowe na baner dla naszego sponsora THC [usmiech]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Bierzesz Ziarna Od THC , Bd Upalony Ciągle ;DDD

A co do tych rymowanek to spoko pomysł ;) Napewno coś się wymyśli ;) Proponuję aby KMD podawał odmiany ;) i np ta o której bd się pisać i się wygra to taką się np dostanie ;) Myślę że bd ok ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Nico »

A jeszcze mi tak przyszło do głowy... może konkurs na hasło z logo lub fajną graficzką reklamującym THC na koszulki kubki... zawsze do promocji i na późniejsze nagrody można wykorzystać [usmiech]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: osiol »

Fajny pomysł z tym zbudowaniem własnej faji wodnej :-D
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: KMD »

Widziałem taki konkurs na innym forum ale myślę że warto go tutaj zorganizować. Udało mi się wydębić od thc-thc.com sporo nagród kwestia tylko powymyślania konkursów.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

No to może ty zrób konkurs a my się przystosujemy :P
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: KMD »

Właśnie nie mam pomysłu na konkurs [pardon]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Punky »

albo można ogółem mam talent zrobić. i każdy jak potrafi niech dodaje. gra na gitarze, poezja, rap co kto umie.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: KMD »

O to by było dobre [szczerzy]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Dobry pomysł ;) Ja mogę nawinąć jakiegoś teksta ;) Mam nagrane nawet coś tam ale lipnej jakości nie po masteringu no i gram też po klubach , więc mogę jakiegoś seta swojego w domu nagrać hardstyle hehe ;) W tematach hobby nawet chyba już o tym wspomniałem i coś dodałem ;)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: osiol »

Mam talent ? Hem wrzuce filmik jak ukladam kostkę rubika w 30 sec.:-/
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

hahahhhahah ;DDD każdy coś potrafi nie :P Na kręć jak jesz bigos na czas hahaha ;DDD
Awatar użytkownika
McY
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2013, 10:08

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: McY »

kij tam z konkursem panowie,lepiej zorganizować spotkanie forumowiczów i wynając gdzies nad jeziorkiem domek i zrobić integracje forumową [browar] [lol]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Dobry pomysł ale w tym roku raczej już odpada :P
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Punky »

McY pisze:kij tam z konkursem panowie,lepiej zorganizować spotkanie forumowiczów i wynając gdzies nad jeziorkiem domek i zrobić integracje forumową [browar] [lol]
Forum jest za małe na takie coś. Nie każdy może, mało kiedy to wypala.
Awatar użytkownika
McY
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2013, 10:08

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: McY »

Punky pisze:
McY pisze:kij tam z konkursem panowie,lepiej zorganizować spotkanie forumowiczów i wynając gdzies nad jeziorkiem domek i zrobić integracje forumową [browar] [lol]
Forum jest za małe na takie coś. Nie każdy może, mało kiedy to wypala.
Akurat w tym przypadku to właśnie lepiej bo z czasem większość osób która tu aktywnie sie wypowiada ,będzie sie kojarzyła i będzie poniekąd lepsze zaufanie. Nie chodzi o to żeby było z 15-20 osób gdzie niewiadomo kto jest kim ( chodzi mi głównie żeby jakiegoś psa przypadkiem nie zaprosić) ale żeby było swoiste małe grono zaufanych i znanych ludzi stąd. Co do czasu i lokalizacji to wszystko można przedyskutować i dojść do wspólnego zdania. Ale tak jak TaS napisał,w tym roku to chyba rzeczywiście już nie ma sensu. Ale w przyszłym roku.. kto wie [usmiech] ? Do tego czasu myśle że wykreuje sie towarzystwo które będzie można zaprosić z czystym sumieniem.

Wiem że to trudne troche logistycznie wyzwanie ale myśle że podjąłbym sie tego wyzwania. To takie moje luźne spostrzeżenia i pomysły,warte zastanowienia sie bo chyba fajna sprawa by była gdyby taka inicjatywa udała sie [blant]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Nooo :P Każdy by coś ze swojej uprawki przywiózł i jedziemy z koksem ;DDD
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Nico »

Takie spotkanie najszybciej wypali (przynajmniej na pierwszy raz) przy okazji jakiegoś dużego zjazdu typu Jarocin czy inne takie. Wtedy najlepiej się skrzyknąć [usmiech]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Pytanie teraz , gdzie można by było zrobić taki zlot ? Tak żeby każdy z całej polski mógł w mirę możliwości dojechać ;D Ja mam auto ale nie mam prawka więc wiecie ;DDD Nie na rękę by mi było pędzić do poznania np :P Najlepiej zrobiło by się listę obecności , kto się deklaruję przesyła organizatorowi na konto jakąś część pieniędzy na wynajem czegoś i drugą połowę na miejscu np ;) Tak żeby te osoby były pewne , a nie organizator zostanie wjb tak po mojemu ;DDD Idzie pomyśleć, czemu nie ;)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: osiol »

W sumie czemu nie tylko gdzie ? :-P
Awatar użytkownika
McY
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2013, 10:08

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: McY »

zrobimy ankiete w której cześci Polski chciałbyś zlot (PŁD,PŁN,ZACH,WSCH ) i wybierzemy opcje mająca najwiecej głosów, a potem sie pomysli o danej miejscowosci [zapalmy]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

Będzie sroooogooooo ;DDD [spaleni]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Punky »

gratuluję. może zróbcie od razu otwartą ankietę na forum i dziwcie się potem że psy wpadły... gorzej niż dzieci...
Awatar użytkownika
McY
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2013, 10:08

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: McY »

Punky pisze:gratuluję. może zróbcie od razu otwartą ankietę na forum i dziwcie się potem że psy wpadły... gorzej niż dzieci...

bez przesady,padła luźna propozycja,nie ma sie co spinać i osaczać. [lol]
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

McY pisze:
Punky pisze:gratuluję. może zróbcie od razu otwartą ankietę na forum i dziwcie się potem że psy wpadły... gorzej niż dzieci...

bez przesady,padła luźna propozycja,nie ma sie co spinać i osaczać. [lol]
Doładnie ;)
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: 1nielegal »

takie spotkanie ryzykowne ale dobrze znać jakiegoś pewnego growera i wymieniać się genami.
południowy wschód (podkarpacie)a wy?
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

[usmiech]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2013, 8:22 przez taS, łącznie zmieniany 1 raz.
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: grower66 »

ja mam fajny pomysl na konkurs przynajmniej jak dla mnie bedziecie mi wysylac pobki waszych zbiorow nie duzo tak na blancika z karteczka nazwa odmiany ja sprobuje i zadecyduje czy ma odpowiednia moc i smak i aromat wtedy napisze do pana thc czy dobre czy tez nie i beda pestki hehe:) do nastepnych celow kolekcjonerskich:) [blant] [lol]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: Punky »

Za takie coś od razu bana powinieneś dostać...
taS

Re: Wasze Pomysły na Konkursy?

Post autor: taS »

hahahaha wgl fesssst pomysł hahahahahha [szydzi]
Zablokowany