Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Wasze wpadki i przypały, porady oraz pomoc.
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Post autor: Maat »

Cześć, 2 lata temu miałem przypał w który byłem wplątany przez nasze zajebiste służby.. w kradzież z włamaniem do sklepu ( nic nie ukradłem, nie wkradłem się tylko stałem obok i byłem nawet nie świadomy tego, że ktoś okradał..) no ale tego nie wytłumaczysz na rozprawie bo zazwyczaj policja wygrywa.. No ale dostałem 60 godzin + kuratora godziny nie odrobiłem w całości tylko połowe dostałem jedno wezwanie gdy czas minął bym je odrobił, lecz znów nie odrobiłem i teraz po paru miesiącach dostałem taki list:

Kurator zawodowy sadu rejenowego w ---- wzywa (pogrubione) skazanego do stawiennictwa w urzedzie gminy w ------ celem wykonywania 3 / trzech / miesiecy kary ograniczenia wolności polegajacej na wykonywaniu nieodplatnej kontrolowanej pracy na cele spoleczne w wymiarze 20 godzin orzerzonej wyrokiem sadu rejenowego w ---, z dnia -- ---- 2013 w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma.

Czy to oznacza, że mogę mieć jakiegoś gościa w domu który mnie sprawdzi i zacznie gadkę wychowawczą? I to oznacza, że mam 7 dni na odrobienie 20 godzin inaczej odrobię je pobytem w więzieniu?


__
Wiem, że to temat nie dotyczący marihuany lecz jeśli będe mieć jakiegoś typka który będzie do mnie przychodził to napewno wyczuje moją roślinkę bo czuć ją aż do drzwi wejsciowych domu.. a o smrodku w pokoju już nie wspomnę.
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Post autor: świder »

nikt nie przyjdzie do ciebie, chyba ze tego nie odrobisz, to wtedy zamienią ci to na odsiadkę
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Post autor: KMD »

Myślę że na odsiadkę mu tego nie zamienią bardziej przeliczą mu to na grzywnę. Myślę że można nawet napisać do sądu wniosek żeby ci zamienił na grzywnę te roboty publiczne których nie chcesz wykonywać bo masz lepszą pracę i możesz zapłacić grzywnę.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Post autor: świder »

masz rację KMD,może ewentualnie zapłacic ja miałem to samo
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Ograniczenie wolności na okres 3 miesięcy.

Post autor: Maat »

oo dzięki za info :)
ODPOWIEDZ