Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Wszystko o oszustach i patologii w branży konopnej, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.
OSZUST-weed24.pl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2014, 17:39

Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: OSZUST-weed24.pl »

UWAGA! na sklep weed24.pl. Skopiowali całą ofertę słowo w słowo znanego szanowanego innego sklepu z nasionami marihuany thc-thc.

Mają w swojej ofercie nasiona producenta Zambeza Seeds a wyłącznym dystrybutorem nasion Zambeza Seeds na terenie Polski jest sklep thc-thc oznacza to że inne sklepy mogą te nasiona kupić tylko od thc-thc a sklep weed24.pl nigdy nie zaopatrywał się w te nasiona u dystrybutora czyli thc-thc.
Po za tym w swojej ofercie mają nasiona producenta Zambeza Seeds w wersji regularnej a ten producent nie produkuje nasion regularnych.

Podobnie jest z nasionami Akseeds nie mogą ich mieć. Gdyż wyłącznym dystrybutorem jest thc-thc.

Najprawdopodobniej weed24.pl sprzedaje karmę dla papug.

Przekażcie te info dalej!
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: Maat »

Od jakiego czasu jesteście na rynku?

(linki chyba muszą być w "anonymous")
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

Zaraz mnie rozniesie gościu wali jeden post z 20 linkami do sklepu. Zaraz za to ten shitbank poleci na czarną listę.

PS. I poleciał na Czarna Lista Oszustów!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: Nico »

Nie doceniłeś, że tak się postarał i ładnie reklamę napisał [usmiech] a nie chamskie linki wrzucił [usmiech]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

On wrzucił chyba 10 linków w jednym tekście (skasowałem całość). To jest dla mnie szczyt chamstwa [mur]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
jepjep12
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2014, 20:20

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: jepjep12 »

UWAGA NA TEN SKLEP WEED24.PL. MEGA OSZUST.KASA NA KONTO WYSŁANA,ZERO TOWARU I ZERO KONTAKTU O WZROT PIENIĘDZY! CHAM POPROSTU! WIECIE COŚ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

No i wyszło szydło z worka a tak go na forum haszysz w dziale polecane sklepy polecali [szydzi] [szydzi] [szydzi]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
OSZUST-weed24.pl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2014, 17:39

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: OSZUST-weed24.pl »

Nasz sklep w żadnym wypadku, nie robi wałków, wysyłamy oryginalne nasiona i zawsze klient jest zadowolony. Co do linków na forum w zapleczu konkurencji to faktycznie, złe posunięcie. Rozumiemy i szanujemy reakcje konkurencji. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

/admin - Oszuści weed24.pl wysyłają coś czego nie mają/ [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

Konkurencji? przeczytaj regulamin najpierw a nie zakładasz konto i perfidnie dajesz 10 linków do swojego sklepu w dziale polecane sklepy. Masz tydzień sklep i chciał byś żebym cię umieścił w dziale polecane, takie rzeczy tylko na forum haszysz za link na stronie do nich tygodniowe sklepy dają do działu wiarygodne uczciwe i polecane [szydzi] a później wał leci bo sklep wyłudził kasę i nie oddaje. Miej teraz pretensje do samego siebie bo jak byś się najpierw skontaktował ze mną a nie od razu walił perfidny spam to bym się nie wkurwił i by było inaczej.
Co do sklepów które tutaj polecam to mam czyste sumienie bo to dobre sklepy które są od wieków na rynku więc dlaczego mam ich nie polecać. Na zagranicznych forach zwykle są polecane po 2-3 sklepy i taki układ jest dobry a nie na zasadzie kto sobie posta napisze w dziale polecane to już jest sprawdzonym sklepem. Tutaj tak nie będzie już nie raz było tak że sklep jest na rynku 2-3 lata i się okazuje wielkim wałem. Polecane sklepy na tym forum mają po 8 lat więc to już weteranie tego rynku których można polecać.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Alien
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2014, 1:45

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: Alien »

Na wspomnianym forum haszysz też ktoś napisał że nie oddajecie kasy ani nie wysyłacie nasion. Nie piszcie że to anty reklama konkurencji bo dla nikogo nie jesteście konkurencją jesteście jeszcze za MALI na rynku żeby ktoś was postrzegał jak groźną konkurencję.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

Proponuję wyjaśnić sprawę między sklepem i a użytkownikiem jepjep12.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
OSZUST-weed24.pl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2014, 17:39

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: OSZUST-weed24.pl »

Ok, rozumiem i przepraszam za irytujące zachowanie. Sprawę oczywiście wyjaśnie.
Sory za spam.

Jeśli chodzi o reklamacje itp. Prosimy o kontakt pod nr +48 690 894 632 godziny 11-18

[peace]
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: THC-THC »

Witam.

Zaniepokoiła mnie oferta owego sklepu!

Po pierwsze oferujesz w swojej ofercie nasiona Zambezy Seeds (między innymi Ice Lady) i nasiona Akseeds (miedzy innymi Gold Mery) jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tych nasion w Polsce oznacza to że jeśli chcesz kupić te nasiona do dalszej sprzedaży musisz je kupić od nas, Zambeza ci ich nie sprzeda tylko odeśle cię do nas. Z nami się nigdy nie kontaktowałeś. Po za tym oferujesz nasiona Zambezy w wersji regularnej a oni takich nie produkują. Wykorzystałeś ich zdjęcia!

Po drugie skopiowałeś nasze opisy odmian które są naszą własnością, są naszego autorstwa, jest to nasza ciężka praca i nie życzymy sobie kopiowania naszych tekstów.

Czekamy aż usuniesz nasze opisy i ogólnie wyjaśnisz sprawę, chociaż chyba nie ma co tu wyjaśniać wszystko widać gołym okiem, piractwo po całości!

Moja rada z takim podejściem do biznesu daleko nie zajdziecie.

PS. Nie chcę z nikim wojować ale jak widzę skopiowane od nas nasze opisy odmian to scyzoryk sam się w kieszeni otwiera. Zgodnie z prawem jak coś kopiujesz to pod spodem należy podać źródło w przeciwnym wypadku jest to kradzież.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

Thc przeglądałem ich całą stronę dokładniej oni zerżnęli wszystko słowo w słowo ze sklepu thc-thc [szydzi] ale są perfidni [czytaj] [banned]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

UWAGA! na sklep weed24.pl. Skopiowali całą ofertę słowo w słowo znanego szanowanego innego sklepu z nasionami marihuany thc-thc.

Mają w swojej ofercie nasiona producenta Zambeza Seeds a wyłącznym dystrybutorem nasion Zambeza Seeds na terenie Polski jest sklep thc-thc oznacza to że inne sklepy mogą te nasiona kupić tylko od thc-thc a sklep weed24.pl nigdy nie zaopatrywał się w te nasiona u dystrybutora czyli thc-thc.
Po za tym w swojej ofercie mają nasiona producenta Zambeza Seeds w wersji regularnej a ten producent nie produkuje nasion regularnych.

Podobnie jest z nasionami Akseeds nie mogą ich mieć. Gdyż wyłącznym dystrybutorem jest thc-thc.

Najprawdopodobniej weed24.pl sprzedaje karmę dla papug.

Przekażcie te info dalej!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: KMD »

Znacie kogoś ze Szczecina?
Można by sprawdzić adres który ci oszuści podają, obstawiam że jest fałszywy.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: THC-THC »

Ich numer tel milczy. Adres mają raczej fałszywy jeszcze go nie sprawdzałem, ale przyjdzie na to czas. Wcześniej mieli na stronie numer konta bankowego który na pewno do kogoś należy. Po naszym emailu usunęli go, na szczęście zdążyłem go skopiować.
Teraz mamy dużo pracy z powodu dużej ilości zamówień ale jak się zrobi lżej to zajmę się tymi cwaniaczkami którzy próbują się dorobić na ludzkiej naiwności. Szkoda tylko osób które nabiorą się na ich ofertę.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alien
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2014, 1:45

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: Alien »

Adres na 100% jest fałszywy. Tym oszustom nawet nie chciało się zrobić własnych tekstów skopiowali całą ofertę ze sklepu thc-thc i liczą teraz na jeleni którzy wpłacą kasę a oni pewnie nawet nic nie wysyłają, może sporadycznie pokarm dla papug. Próbowałem się tam kilka razy dodzwonić, pisałem emaile i nikt nie odpowiada AMBA FATIMA. weed24.pl to tak strona widmo oszustów która wsysa tylko ludziom pieniądze. Nie jestem w jakiś sposób ukierunkowany w stronę Policji ale właśnie takimi oszustami jak Weed24.pl powinna zająć się Policja.
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: THC-THC »

Sprawdziliśmy adres tych oszustów (Szczecin) był fałszywy. A tymczasem dzisiaj oszuści zmienili adres na nowy (Nowy Targ) też za pewne fałszywy.
Czują się bezkarni zmieniają adresy jak skarpetki. Ale nie do końca są anonimowi numer konta bankowego do kogoś należy.
Awatar użytkownika
Alien
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2014, 1:45

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: Alien »

Ale będą mieli jak ktoś się wkurwi i poda ich na policję. [jedi]
pianabtw
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2014, 14:51

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: pianabtw »

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum zarejestrowałem się tutaj ponieważ ci naciągacze oszukali mnie i zamierzam iść z tym na policję mam imię i nazwisko właściciela konta bankowego weed24 jest nim niejaki pan Michał F. proszę ludzi którzy zostali tak jak ja oszukani przez ten shitbank o kontakt mailowy na pianabtw@gmail.com zróbmy coś z tą bandą cwaniaków i odzyskajmy swoje pieniądze [peace]
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: THC-THC »

Napisałem do ciebie emaila. Piszą do mnie inni oszukani tak że udupimy prędzej czy później tych oszustów weed24 i internet będzie mniejszy o jeden shitbank.
Sprawa ta opisana jest oficjalnie na naszym blogu: https://blog.thc-thc.com/weed24-podszyw ... d-thc-thc/
jacuszz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2014, 20:23

Re: Sklep weed24.pl - MEGA PERFIDNY OSZUST!

Post autor: jacuszz »

Witam,

Proszę o prywatną wiadomość. Mam ten sam problem z tym sklepem. Działajmy wspólnie a może uda się jakoś z nimi rozprawić.

PZDR
ODPOWIEDZ