UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Wszystko o oszustach i patologii w branży konopnej, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: THC-THC »

Na rynku od bardzo dawna są sprzedawane podrobione nasiona marihuany producenta Dutch Passion.

Czytaj artykuł ze zdjęciami i filmem na naszym blogu:
https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/

Od dawna nurtował mnie problem opisywany przez forumowiczów głównie forum haszysz że nasiona Dutch Passion się hemią opisywali oni sytuację że na 7 nasion 6 roślin się hermiło, było to zawsze dla nas dziwne gdyż takie sytuacje nie były zgłaszane przez naszych klientów, sprzedaliśmy tysiące paczek nasion Dutch Passion i mieliśmy może 2-3 zgłoszenia o hermach ale to były frekwencje rzędu 1 na 7. Wniosek jest jeden ktoś od dawana wprowadzał na rynek podrobione nasiona marihuany Dutch Passion, od minimum 3 lat.

Obrazek

Obrazek

Pamiętaj u Nas Kupisz Oryginalne Nasiona Marihuany Dutch Passion.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: Arizona »

Artykuł pierwsza klasa. Kiedyś czytałem właśnie na haszysz o tym że nasiona dutch passion się hermią chociaż sam zawsze zamawiałem na thc-thc i nigdy nie miałem czegoś takiego a odmian już wypróbowałem sporo.
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: HolenderskiSkun »

Ogólnie teraz porobiło się pełno jakiś dziwnych sklepów które walą w huja, mają w ofercie Amnesia Haze od royal queen seeds i przy tym oferują Amnesia Haze własnej produkcji (taki zamiennik) laik się nie połapie widzi nazwę odmiany więc myśli że to ta sama a faktycznie to shit wyprodukowany przez jakiegoś rolnika z forum haszysz który trudni się w produkcji zjebanych f2 albo i f4. Kumaci się zorientują, początkujący raczej dopiero po zakupie jak zaczną czytać.
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: Rolnik »

Zgadza się strony na których jest wszystko a zarazem nic, i na wszystko mają zamienniki polskiej produkcji [szydzi]
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: HolenderskiSkun »

Tak na prawdę na rynku są może trzy firmy mające swoją genetykę, może źle napisałem takie które stworzyły pewne genetyki dutch passion, royal queen seeds, green house seeds a reszta firm zapożycza od nich geny, krzyżuje itp. i robią swoje odmiany. Ale i to moim zdaniem Dutch passion ma najlepszą genetykę ale i też wysoką cenę. Ale warto. Tylko ważne żeby kupić ich nasiona w odpowiednim miejscu.
ODPOWIEDZ