UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Wszystko o oszustach i patologii w branży konopnej, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Dr Ganja »

UWAGA! Lista sklepów z nasionami konopi i akcesoriami do uprawy na Polskich serwerach!

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć co oznacza kiedy sklep jest na Polskim serwerze.

Wszystkie dane zostały pobrane z:
https://domeny.pl/whois.html - Sprawdzanie Właściciela Domeny.

Dane w bazach whois są publiczne. Sam możesz sprawdzić każdy sklep. Jeśli namierzysz jakiś sklep na polskim serwerze to zachęcam do dodania go tutaj, w formie zrzutu ekranu.

Ważne! domena może być zarejestrowana w innym kraju niż serwer, dlatego należy sprawdzić lokalizację dns, czyli szukaj tego typu informacji w bazie:
Nazwy serwerów: ns1.dcsaas.net, ns2.dcsaas.net
Później wystarczy wpisać w google te nazwy (ns1.dcsaas.net, ns2.dcsaas.net) i odnajdziesz informacje, która firma i gdzie ma serwery.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

f2******** - sklep z nasionami marihuany.
Obrazek


n*****b****** - sklep z nasionami marihuany.
Obrazek


g***b***** - growshop z akcesoriami do uprawy, lampami nawozami.
Obrazek


n******-m************* - sklep z nasionami marihuany.
Obrazek


g***s****** - sklep z nasionami marihuany.
Obrazek


g***w****** - growshop z akcesoriami do uprawy, lampami nawozami.
Obrazek
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: KMD »

Ten temat jest bez sensu bo jak sprawdzam serwery różnych sklepów to okazuje się że 80% z nich ma serwer w Polsce. Więc ta lista musiała by być bardzo, ale to bardzo długa. Niech każdy sobie po prostu sprawdza sklep w którym chce zrobić zakupy.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Albundy
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:45

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Albundy »

Dr Ganja wiesz co ty odkryłeś?
Dr Ganja pisze: 02 gru 2019, 12:18 g***s****** - sklep z nasionami marihuany.
g***w****** - growshop z akcesoriami do uprawy, lampami nawozami.
Popatrz się na abonenta tych dwóch domen. Właścicielem tych dwóch sklepów jest jedna i ta sama firma. A raczej sprzedaż nasion marihuany + nawozów, lamp itp. razem nie jest już sprzedażą do celów kolekcjonerskich, żaden sąd się pod tym nie podpisze. Jak zobaczy to jakiś prokurator to ma silne podstawy żeby postawić zarzuty dla wszystkich panów i pań z tych obu sklepów. Nie mówiąc już o pozyskaniu wszystkich danych z serwerów, które są w Polsce. Aż mnie ciary przeszły jak to zobaczyłem. Nie wierze w to co widzę!
A może ja coś przespałem i w Polsce była już legalizacja konopi indyjskich. Możemy sadzić marihuanę w Polsce? Bo skoro sklepy sprzedają nasiona konopi indyjskich i akcesoria do uprawy razem to raczej uprawa jest legalna.
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Dr Ganja »

Nie zauważyłem tego wcześniej. Ale pokazuje to jak ludzie są chciwi, mają wyje**** na bezpieczeństwo klientów i nawet swoje, liczy się tylko szybka kasa.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Arizona »

Wiedziałem że w ostatnich latach rynek konopny w Polsce zszedł na psy. Każdy biznesmen otwiera albo sklep z nasionami konopi albo growshopa lub nawet jedno i drugie pod jednym szyldem, jak w tym przypadku. Zlecają zrobienie strony agencjom marketingowym a te robią je na polskich serwerach, bo każdemu to zwisa. Agencja bierze kasę za zrobienie sklepu a biznesmen ma sklep i kosi kasę bo tylko o to mu w tym chodzi. I możecie być pewni potencjalni klienci takich sklepów że jak taki biznesmen będzie miał nalot niebieskich, to odda dane losowych klientów z bazy, żeby mieć spokój i dalej móc w spokoju sprzedawać, takim ludziom potencjalny klient zwisa, jest to kawał mięsa, który ma zostawić w sklepie kasę, taka filozofia. Zrozumcie ludziska to nie są czasy takich sklepów jak https://thc-thc.com gdzie właściciel w roku 2009 poszedł siedzieć do pierdla bo nie chciał oddać danych klientów ani z nikim współpracować.
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: LAZLO31 »

Thc-thc to najlepszy seedbank im można zaufać. A właściciel to honorowy człowiek, który da się prędzej zamknąć niż poda jakieś dane.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Brzeszczot »

Niezły przypał. Ale my jako użytkownicy konopi w razie wpadki z uprawą, możemy taką firmę wykorzystać do obrony w sądzie. Można udać że się nie wiedziało że uprawa konopi indyjskich w Polsce jest nielegalna.
Sędzia pyta:
„Przyznaje się Pan do popełnienia przestępstwa.”
A skazany:
„Do jakiego przestępstwa, przecież uprawa konopi indyjskich jest legalna w naszym kraju.”
Sędzia:
„No jak to.”
Skazany:
„No przecież kupiłem w sklepie w Polsce, tym i tym (nazwa sklepu) nasiona marihuany do tego kupiłem tam ziemię, nawóz i lampę. Więc skoro można kupić w Polsce nasiona konopi indyjskich i wszystkie inne potrzebne do ich uprawy akcesoria w jednym sklepie to musi być w Polsce uprawa marihuany legalna. Na pewno wysoki sądzie w między czasie była legalizacja marihuany.”

Sędzia w tym momencie zdurniał i stwierdził że oskarżony nie był świadomy że popełnia przestępstwo. I zasądził nadzwyczajne złagodzenie kary.

Może głupia anegdotka, ale poparta faktem z tego tematu. Więc może się udać [szydzi]

pozdro dla kumatych !
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: Arizona »

Dobre! a na następny dzień po sprawie sądowej wjazd kominiarzy na kwadrat tego sklepu "wszyscy na glebę" [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: UWAGA! Lista Sklepów z Nasionami i Akcesoriami na PL Serwerach

Post autor: KMD »

Albundy pisze: 03 gru 2019, 11:02 A może ja coś przespałem i w Polsce była już legalizacja konopi indyjskich. Możemy sadzić marihuanę w Polsce?
Na dzień dzisiejszy nie było legalizacji konopi indyjskich w Polsce i nie można sadzić nawet trzech roślin na własny użytek.

Ten temat zrobił się bardzo nieciekawy, wyszły w nim bardzo poważne brudy. Zaczął się dobrze, bo lista sama w sobie mogła by być, w końcu dane w niej są ogólnie dostępne w bazach DNS, WHOIS i każdy może wszystko sprawdzić. Ale po tym syfie, który tutaj wyszedł to ja nie chce mieć z nimi nic wspólnego i w wolnej chwili cały temat ocenzuruje z nazw sklepów. Pozdrawiam
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ