Forum umiera !!!

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Forum umiera !!!

Post autor: osiol »

Jak w temacie zrobmy cos bo zapewne nie chcecie aby przez next killka miesiecy forum nadal spalo pomysly na ppodniesienie sytuacji piszcie w tym topicu
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Po pierwsze to proponował bym usunięcie starych tematów ;) Bo jest ich o zajebania że tak powiem ...
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum umiera !!!

Post autor: osiol »

Ja bym dodal jakiegos moderatora bo KMD bez urazy ale tego nie ogarniesz wszystkiego...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KMD »

Bez urazy ale dla bezpieczeństwa nie dam nigdy dostępu dla innych. Forum niech żyje własnym życiem.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Punky »

KMD pisze:Bez urazy ale dla bezpieczeństwa nie dam nigdy dostępu dla innych. Forum niech żyje własnym życiem.
tylko nie zauważyłeś że ono nie żyje,
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Nie no bez przesady ;) Osób udzielających przybywa cały czas ;) Moja mała uwaga to tylko to że nie potrzebne są te stare niby fotorelacje po jednym zdjęciu na cały temat [usmiech] I wiele wiele innych ... Jeżeli przyznajesz rację i masz czas to zrób z tym porządek a resztę narazie zostaw normalnie bo powoli się rozwija wszystko ;) Nie od razu Kraków zbudowali ;DDD pozdrooo
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Punky »

taS pisze:Nie no bez przesady ;) Osób udzielających przybywa cały czas ;)
W zastraszającym tempie... Na forum jest 5 aktywnych osób, do tego amatorów którzy nie mają większego pojęcia o uprawie. Jak już wcześniej pisałem forum potrzebuje admina któremu będzie zależało na nim, a nie takiego co mu obojętne.
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Nie moje forum nie moja sprawa ;) Ja tu jestem bo mi się podoba i tyle ... Jest tylko jeden admin i pamiętaj że ma też swoje życie prywatne [usmiech] A to że nie chce uczynić narazie nikogo innego moderatorem ze względu bezpieczeństwa to się z tm zgadzam w 100 % Jego forum i on tutaj rządzi więc robi co chce ... Jeżeli mu tak pasuje to tak jest ... Proste ...
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Punky »

Forum to społeczność... Rozumiem życie prywatne i bezpieczeństwo, ale jeśli sam nie daje rady to tym bardziej powinien wziąć kogoś do pomocy. Są na forum zaufani użytkownicy.

Kiedy to forum padło i nie było czynne jakieś pół roku wylądowałem na innym i dobrze się tam poczułem. Na forum konkursów bardzo mało a jednak dość mocno się rozrosło.

Polityka admina ma wielkie znaczenie, a podstawą tego jest niezależność. Na tym forum niestety jej nie ma i jest cenzura, jak w socjalistycznej Polsce.

Do tego brak względnego ładu i mocnej ekipy...
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Coś w tym jest [blant] No ale decyzja i tak pozostaje do KMD [usmiech]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KMD »

Tylko narzekacie zamiast pisać mądre i treściwe teksty które ludzie będą czytali. Sami robicie burdel a potem narzekacie że jest syf.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Że co ? Wypraszam sobie ;) Ja tutaj się staram kolego do czegokolwiek dojść ;) Jak bym narzekał to już dawno mnie tutaj nie ma [usmiech] pozdrooo ! [blant]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Fifulec »

Skuniarzy chcących się wypowiadać jest zwyczajnie mało, więc trudno liczyć na szybki wzrost popularności forum. Tym bardziej, że próbuje ono zaistnieć w niezwykle ciasnej niszy. Istnieje już kilka, nieporównywalnie większych witryn tego rodzaju. Poruszono kwestię cenzury, tu jej nie ma, stąd tyle śmieciowych postów a nawet wątków. Jeżeli ktoś chce zamieszczać relację ze zdjęciami, to powinien to zrobić rzetelnie, tj. od nasion do żniw. Przedstawienie całego cyklu rozwojowego wydaje mi się warunkiem oczywistym. Nie sądzę, by administrator mógł jakoś wpłynąć na ilość użytkowników. Upraszam zatem o rozwinięcie tej myśli, ponieważ zwyczajnie je nie zrozumiałem.
taS

Re: Forum umiera !!!

Post autor: taS »

Dlatego mówię żeby zrobić porządek w fotorelacjach i ustalić jakieś zasady ;) Ja zawsze dodaje zdjęcia co tydzień a inni raz na jakiś czas i to jest bez sensu moim zdaniem bo robią to tylko wtedy jak już potrzebują pomocy albo chcą się tylko po chwalić ;)
KonopnyAmator
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 21:17

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KonopnyAmator »

Moze do zwerbowania wiecej uzytkownikow jak i osob przegladajacych forum przydalobysie utworzyc stronke na fb tam prawie kazdy ma kato i napewno by bylo wiecej odwiedzajacych te forum. To jest tylko moja sugestia o wszystkim zadecyduje KMD. Pozdrawiam i zycze jak najwiekszych plonow !! [trawka]
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Maat »

z tym facebook, to Ty chyba oszalałeś ;p
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum umiera !!!

Post autor: osiol »

poprostu niech KMD niech troszke się ogarnie może nie ma czasu bo zaniedbuje to forum [zadziorny] ...
KonopnyAmator
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 21:17

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KonopnyAmator »

Zawsze jakas reklama forum by byla [pardon]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KMD »

Maat pisze:z tym facebook, to Ty chyba oszalałeś ;p
FB i tego typu forum, takie rzeczy tylko na haszyszu żeby własnych użytkowników na minę wpierdalać [szydzi]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Nico »

Widzę, że jednak mamy optymistyczny powiew [usmiech]

Najwięcej użytkowników (32) było online 17 maja 2014, o 16:48
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum umiera !!!

Post autor: KMD »

Nie jest źle. Swoja ekipa siedzi [rasta]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Forum umiera !!!

Post autor: maaaaaati6 »

kurcze bo wam powiem ze sklad doswiadczonych jest [blant] tylko trzeba mniej doswiadczonych zeby bylo komu pomagac ... Ci co sie nie znaja tez sa potrzebni bo sa zdeterminowani i duzo pisza pytaja itp itd [bongo] bardzo malo jest np wiadomosci od ludzi ile im wyszlo suszu z jakiej i ilu dniowej uprawy ( nikt jakos nie chce sie chwalic [blant] )
fajnie by bylo gdyby np ktos zechcial by np nakrecic filmiki instruktażowe i opisac krok po kroku treningi kielkowanie jak wykonac prawidlowo scinke (w wiki sa opisy od osiolka ale wiecie czasami poczatkujacy woleli by obejrzec bo trudno im to sobie wyobrazic) mozna by bylo zrobic taka Encyklopedie odmian polegajaca na tym ze opisac kazda odmiane opisem i ilosciami wielkosciami ze sklepu a ludzie by swoje osiagniecia porownywali i sprawdzali zgodnosc opisu ...nie mamy swoich kalkulatorow zeby sobie poobliczac wszystko np .... no nie wiem jak bym pomyslal to bym cos jeszcze rozkminil napewno [blant]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum umiera !!!

Post autor: osiol »

no moglo być troche ruchu ;d ale fajnie mieć taką grupkę swoich koleżków ;p
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum umiera !!!

Post autor: Niekwestionowany »

maaaaaati6 pisze:kurcze bo wam powiem ze sklad doswiadczonych jest [blant] tylko trzeba mniej doswiadczonych zeby bylo komu pomagac ... Ci co sie nie znaja tez sa potrzebni bo sa zdeterminowani i duzo pisza pytaja itp itd [bongo] bardzo malo jest np wiadomosci od ludzi ile im wyszlo suszu z jakiej i ilu dniowej uprawy ( nikt jakos nie chce sie chwalic [blant] )
fajnie by bylo gdyby np ktos zechcial by np nakrecic filmiki instruktażowe i opisac krok po kroku treningi kielkowanie jak wykonac prawidlowo scinke (w wiki sa opisy od osiolka ale wiecie czasami poczatkujacy woleli by obejrzec bo trudno im to sobie wyobrazic) mozna by bylo zrobic taka Encyklopedie odmian polegajaca na tym ze opisac kazda odmiane opisem i ilosciami wielkosciami ze sklepu a ludzie by swoje osiagniecia porownywali i sprawdzali zgodnosc opisu ...nie mamy swoich kalkulatorow zeby sobie poobliczac wszystko np .... no nie wiem jak bym pomyslal to bym cos jeszcze rozkminil napewno [blant]
Mati ilość suszu itd zależy tylko i wyłącznie od warunków jakie im za serwujesz ;) Od odżywek , lamp , boxa itd ;) Nie każdy ma hajs na takie rzeczy i bez sensu opisywać komuś ile z jakiej odmiany wychodzi bo to kwestia względna ... Co do samego forum to przez ostatni miesiąc wiele się zmieniło ;) Przybyło trochę ludu i wiele ludzi zaczęło się udzielać ;) Z biegiem czasu będzie lepiej ;)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Forum umiera !!!

Post autor: maaaaaati6 »

ale o tym mowie kazdy opisal by na czym i jak hoduje i wynik i mozna by bylo porownac np na jakim sprzecie jak rosnie [blant] tu chodzi tylko o cos nopwego przyciagajacego [browar]
ODPOWIEDZ