Konopna biblioteka w praktyce

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Konopna biblioteka w praktyce

Post autor: Fifulec »

Czołem wszystkim skuniarzom. Wielokrotnie wrzucałem pomysł utworzenia zielonej biblioteki. Jak to mówią, kazał pan, zrobił sam. Przedstawiam małą próbkę. Sean Connolly popełnił krótką książkę pt. "warto wiedzieć. marihuana", poniżej sznurek do skanu:

Kod: Zaznacz cały

https://drive.google.com/file/d/0B_itzUS2haGrYjIzVFc1NHpzVDA/view?usp=sharing
Paczka waży około jednego gigabajta, ponieważ chciałem zachować kolorowe zdjęcia. Ściągnięcie nie wymaga żadnych opłat, zapraszam do lektury i oczekuję na wasze opinie. Powtarzam, to przysłowiowy balon próbny. Jeżeli wasze zdanie będzie pozytywne, postaram się, jak tylko się da, rozwijać to przedsięwzięcie. Baza wiedzy to niezbędny warunek dla rozwoju polskiego skuniarstwa. Takie mam zdanie a doświadczenie życiowe wyłącznie mnie w tym przekonaniu utwierdza.
caso
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, 5:55

Re: Konopna biblioteka w praktyce

Post autor: caso »

[usmiech] [usmiech] [usmiech]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Konopna biblioteka w praktyce

Post autor: Fifulec »

Czołem wszystkim. Na forum cały czas zaglądam, słowem jestem, czuwam a co najważniejsze, wciąż pracuję nad rozwojem biblioteki. Na razie gromadzę skany. Trochę się tego uzbierało, będzie więcej, lecz tu się dobre wiadomości kończą. Niestety nie znalazłem nic typowo o Marysieńce. Wiele publikacji traktuje ogólnie o danym zagadnieniu. M.in przycinanie roślin ogrodowych, bądź o fizjologii roślin. Tępienie szkodników w ogrodzie, albo hodowla w szklarni. Jakbym sklecił jakąś paczkę to wrzucać to? A może interesują brać skunową wyłącznie treści wybitnie konopne. Jeżeli tak by się sprawy miały, upraszam o uzbrojenie się w cierpliwość i zaczekanie jeszcze paru miesięcy. Postaram się coś skołować.
ODPOWIEDZ