Zabawne fakty dotyczące marihuany i seksu

Dowcipy, kawały.
Awatar użytkownika
Maniek88
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:43

Zabawne fakty dotyczące marihuany i seksu

Post autor: Maniek88 »

Zabawne fakty dotyczące marihuany i seksu

Cannabis i seks to znacznie lepsze połączenie niż chleb i masło. Choć ważne jest, aby stosować małe dawki, dla wielu osób zioło jest przyjaznym a zarazem potężnym afrodyzjakiem. Wpływ rośliny na umysł i ciało sprawia, że jest to mocny wzmacniacz doznać seksualnych (w przeciwieństwie do innych substancji).

Obrazek

1. Cannabis jest wzmacniaczem przyjemności.

Jest wiele rzeczy, które dzieją się w ciele, gdy jesteś na haju. Jak się okazuje, roślina może pomóc Ci doświadczać więcej przyjemności, na wiele różnych sposobów.

Po pierwsze, cannabis wyzwala uwalnianie kluczowego neuroprzekaźnika zwanego dopaminą. Dopamina odgrywa rolę w odczuwaniu przyjemności, bólu i skupiania uwagi.
Główny składnik psychoaktywny w roślinie, tetrahydrokannabinol (THC), odnajduje swoje miejsce również w wyzwalaniu związku znanego „cząsteczką rozkoszy” wywołującego uczucie euforii.

Ale przyjemność to nie tylko substancje chemiczne znajdujące się w mózgu. Badanie przeprowadzone w 2014 roku, w serwisie randkowym dla konsumentów cannabis, My420Mate.com, prawie 78 procent par wyraziło opinię, że dba o przyjemność swoich partnerów bardziej niż o swoją własną. Nic więcej, po prostu trochę bezinteresowności.

2. Cannabis zachęca do spajania.

„Cząsteczka rozkoszy” ma właściwie imię i jest to anandamid (AEA). Co ciekawe, szczęście i miłość mają ze sobą wiele wspólnego. Doświadczenie przeprowadzone na gryzoniach w 2015 roku wykazało, że oksytocyna „hormon miłości” produkuje błogość w postaci AEA. Uważa się, że większa również przyjemność interakcji społecznych.

Jak wspomniano powyżej, THC zastępuje AEA w ciele. Więc, jeśli chcesz się poprzytulać, cannabis z pewnością pomoże. Marihuana może również pomóc cieszyć ci się partnerem i doceniać go jeszcze bardziej.

3. Konsumenci cannabis maja więcej partnerów seksualnych.

W 2009 roku naukowcy z Australian Centre for Sex odkryli, że konsumenci cannabis częściej sypiają z większą ilością osób. W roku poprzednim, kobiety kochające cannabis przyznały się do posiadania dwóch lub więcej partnerów seksualnych w tym samym czasie.

Dla mężczyzn kochających marihuanę, miłość ta wiązała się z „podwojeniem prawdopodobieństwa do posiadania dwóch lub więcej partnerów seksualnych”.

4. Trzymaj się niskich dawek.

Cannabis może mieć podwójny wpływ na seks. Palenie, wapowanie, czy dabbing. Jednak spożywanie zbyt dużej ilości może mieć odwrotny efekt. Badania na gryzoniach wykazały, że THC może podnosić testosteron, ale na krótki czas. Im większa dawka, tym krótszy szczyt.

Testosteron jest kluczem do zdrowego seksu zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Ci, którzy chcą podtrzymać ogień przez dłuższy czas, powinni zainteresować się mikrodozowaniem.

5. Pal razem, bądź razem.

Badania wykazują, że pary które palą wspólnie narażone są na mniejsze ryzyko przemocy domowej i agresji. Ankietę przeprowadzono wśród 634 małżonków i trwała ona 9 lat.

Okazało się, że pary, które palą cannabis mniej były narażone na gwałtowne zachowania i kłótnie. Im więcej palenia, tym mniej ryzyka. Uważa się, że posiadanie wspólnego interesu i podobnych wartości przyczynia się do budowania zdrowych relacji.

6. Odmiana ma znaczenie.

Niektóre odmiany powodują podniecenie bardziej niż inne. Oto niektóre z najlepszych wyborów:
• Pink Berry
• Super Lemon Haze
• Kali Mist
• Aculpulco Gold
• Chocolope.

7. Tak, marihuana to afrodyzjak.

W zeszłym roku naukowcy z University of Catania we Włoszech i Charles University i Masaryk University w Czechach dokonali przeglądu danych dotyczących cannabis i funkcji seksualnych.

Połowa wszystkich respondentów poinformowała, że uważa, iż marihuana korzystnie wpływa na popęd seksualny który odczuwają. 70 procent tych, którzy spożywali marihuanę doświadczyło „zwiększenia przyjemności i zadowolenia”.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”