Kilka odmian z tanie sianie

Wszystko o odmianach marihuany oraz producentach nasion konopi.
ganjamafia
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 107
Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:01

Kilka odmian z tanie sianie

Post autor: ganjamafia »

Siema na początku chciałem zapytać o sklep, bo kumpel mi polecił ze względu na tanie nasiona, ale czy sklep nie daje jakiś lipnych nasionek? Tak jak w temacie chodzi o sklep tanie sianie.
Co do odmianek
/cenzura admin - linki do nie polecanego sklepu przez nasze forum/
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Kilka odmian z tanie sianie

Post autor: KMD »

Nie promujemy tutaj tego sklepu więc linki cenzuruję. Swoją drogą nie szukaj najtańszych nasion bo nie o to w tym chodzi, zaoszczędzisz 2 zł i dostaniesz lipne nasiona. Sklep który podałeś funkcjonuje może od 3 lat na rynku więc jeszcze nie jest wiarygodny. Historia pokazała że nie jeden sklep który był na rynku 3 lata okazał się oszustem.

Osobiście polecam jak najbardziej https://thc-thc.com i ten sklep promuję na tym forum. Dlaczego? bo to pewniak działa na rynku od 2005 roku, Jest Był i Będzie. Za jego kadencji powstało i znikło dziesiątki sklepów a THC-THC wciąż jest na rynku dlaczego bo to solidna firma. Więc jak chcesz kupić pewne nasiona to tam znajdziesz. Ja jako admin nie mógł bym polecać złego sklepu bo jak by to wyglądało.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Greeneros
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 10:55

Re: Kilka odmian z tanie sianie

Post autor: Greeneros »

Czy ktoś poleca nasiona z /cenzura admin - linki do kolejnego nie polecanego sklepu/ ? Ktoś próbował?
Awatar użytkownika
Porki
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2018, 17:06

Re: Kilka odmian z tanie sianie

Post autor: Porki »

Ten sklep nie jest ogólnie polecany. Zwróć uwagę że nie mają tematów ani banerów na żadnym znanym blogu czy forum konopnym. Ogłaszają się na Allegro i OLX, czyli mają wyjeb*** na bezpieczeństwo ludzi tam kupujących. Polecam przeczytać fajny artykuł o tym gdzie kupić nasiona marihuany https://narkus.pl/gdzie-kupic-nasiona-marihuany-konopi/
ODPOWIEDZ