Nasze forum ze ślepej perspektywy.

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Nasze forum ze ślepej perspektywy.

Post autor: Fifulec »

Państwo wybaczą, pozwolę sobie tu na niewielką prywatę. Czy istnieje możliwość małej modyfikacji wersji drukowanych? Obecnie czytając taki wątek, co chwilę słyszy się tytuł, ponieważ znajduje się on przed treścią każdego posta. Gdyby tak widniał wyłącznie na górze strony, łatwiej by się gadacza słuchało. Gadacz to program umożliwiający ślepym obsługiwanie komputera. Osobiście używam Nvdy.

Kod: Zaznacz cały

http://www.nvda.pl
Żeby nie było wątpliwości, iż to jakiś przygłupi dowcip.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nasze forum ze ślepej perspektywy.

Post autor: KMD »

Musiał bym w kodzie pogrzebać, tylko nie wiem czy nie zacznie się wszystko krzaczyć [rasta]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Nasze forum ze ślepej perspektywy.

Post autor: Fifulec »

Tak, by wszystko jasno wybrzmiało. Nie jest moim celem jakiekolwiek zanudzanie własnymi pomysłami, czy uwagami. Po prostu wrzuciłem to, co mi się we łbie pojawiło, gdy znalazłem ten dział. Co ciekawe wszystkie fora oparte na tym silniku, które znam, charakteryzują się tą cechą. Nie wiem, czy w grę wchodzą modyfikacje. Jeżeli coś by się miało zacząć sypać, to oczywiście ryzykować nie warto, ale może kiedyś możliwość bezpiecznej modyfikacji się pojawi. Żywię na to cichą nadzieję. Dzięki za zainteresowanie tematem, sporo użytkowników to przeczytało. Jestem pozytywnie zaskoczony.
ODPOWIEDZ