Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KMD »

Jak myślicie czy jakaś akcja z darmowymi nasionami rozrusza forum? myślę że dam radę załatwić od sponsora, tylko jak je rozdać? na jakich zasadach?

Macie jakieś pomysły?

[spaleni]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Arizona »

Pewnie tak [usmiech]
Dobrze jak by wrócili ci co tutaj zawsze pisali [uprawia]
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: HASZYSZ »

mysle ze losowanie z posrod uzytkowników ktorzy sie zgłoszą było by najlepsze
Awatar użytkownika
Chemik
grower
grower
Posty: 509
Rejestracja: 24 kwie 2011, 19:40

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Chemik »

Jak forum działało przed tą przerwą to co miesiąc ktoś z użytkowników wygrywał 10szt nasion,a sponsorem by sklep thc-thc.Odbywało się to na zasadzie ze użytkownicy pisali,pomagali innym itp,pod koniec miesiąca sponsor wybierał osobę do której wysyłał nasiona.Link to tamtego tematu:

viewtopic.php?f=40&t=132
Jak Ci smutno zapal! – rozwesela , Jak Ci wesoło zapal! – trudno każdy pali!
Zapaliłeś? Będziesz palił dalej, bo jest dobre
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KMD »

Zobaczę co da się zrobić.
Darmowe nasiona za aktywność [ganja]
A mogą być pestki regularne bo z femi może być ciężko.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Punky »

Myślę że na regularne też będzie sporo chętnych. Postaraj się dobrze zaklasyfikować forum w wyszukiwarce google.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KMD »

Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
KokosONR
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2013, 11:24

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KokosONR »

trzeba rozruszać To forum bo sie troche mało dzieje [pardon]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KMD »

Powoli się rozwija, parę fajnych ludzi aktywnie pisze.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: 1nielegal »

o tak,rozdania nasion to podstawa by to forum żyło,nie tylko ze strony sklepów czy administratora ale również urzytkowników bo nie można tyko brać,trzeba też dać coś od siebie nie ważne czy af czy reg.Więcej nasion,więcej fotorelacji,dyskusji,tematów,konkursów i pomysłów.Forum stanie się ciekawsze.Seed banki będą sponsorować rególarnie nasiona i promować swoje sklepy na forum jeśli będzie ono żyło i wielu ludzi przyciągną akcje os.Na forum pojawią się ludzie znający się na uprawie z dużym doświadczeniem a nie tylko początkujący.Uwagę należy zwrócić by było bespiecznie dla nas i osoby robiące os były wiarygodne a nie że ktoś wyzbiera adresy ludzi i usunie konto np..osoby robiące os mogą być nagradzane przez administratora nasionami czy czymś innym..Na pewno pomoże to temu forum.
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Giant »

Czy darmowe pestki rozruszają forum ?
Odp: Tak i nie, bo dużo osób tu zakładało konto tylko po to by wstawić zdjęcie z karteczką i zgarnąć parę pestek, więc jako taki ruch się wytworzy na forum, ale czy będzie na dłuższą metę? Czy w niesie jakieś wartościowe treści ? Ciężko stwierdzić

Moim zdaniem jak już ktoś koniecznie chce rozdać pestki to niech chociaż one trafią do ludzi z jakimś określonym stażem na forum, myślę że 4-6 miesięcy to minimum.

W moim przekonaniu nabijanie postów które są bezwartościowe to nie jest żądna aktywność tylko szeroko rozumiany SPAM.
taS

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: taS »

Panu już podziękujemy ;) wracaj na #.com ;)
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Giant »

@taS
Ugodziłem w Twój słaby punkt że nie masz stażu a też tylko pestki sępisz ?

W odróżnieniu od Ciebie piszę z sensem i jako osoba z zewnątrz widzę pewne rzeczy obiektywnie o ile wiesz co znaczy to słowo...
taS

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: taS »

Tak tak jestem sępem yhym brawo brawo dla tego pana OFICERA ;) To że coś wygrałem to cię to boli ? Widocznie nigdy w życiu nawet czekolady nie dostałeś ;) Nie martw się ... Idzie wigilia to ci może ktoś podaruje śledzia w puszcze [szydzi] [szydzi] [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: KMD »

Panowie spokojnie to nie haszysz [zadziorny]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: 1nielegal »

Ten giant to zygmuśhajser z haszyszu sęp jakich mało który mydli oczy i napierdala na innych by odwrócić uwagę od siebie..pewnie niedługo założy nowe konto pod innym nikiem bo to juz spalone [lol]
sory za spam..usuńcie to potem..
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Fifulec »

Mogą zarówno je rozruszać, jak i mocno zaszkodzić. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób będą rozdzielane. Promowanie bezmyślnego zasypywania forum bezwartościowymi postami i trzaskanymi taśmowo zdjęciami, zamieni Growentera w śmietnik. Zatem nikogo nie przyciągnie a może wręcz niektórych odrzucić. Wynagradzanie ludzi życzliwych, tzn. posiadających wiedzę i chętnie się nią dzielących, poświęcających czas i pieniądze dla rozwoju witryny wydaje mi się właściwym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Stewie
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2013, 2:57
Lokalizacja: WWA MKTW

Re: Czy darmowe nasiona rozruszają forum?

Post autor: Stewie »

Popieram przedmówcę... Trzeba iść w jakość a nie ilość...
Ja się tutaj zarejestrowałem, gdyż na początku szukałem wiad. o pewnym sklepie, który wedle waszych komentarzy okazał się totalnym oszustem...
A poza tym, tylko tutaj ludzie nie pierdzielą głupot, tylko rzeczowo odpowiadają ...

i oby tak dalej... a użytkowników, jak i postów będzie przybywać lawinowo
Ja ze swojej strony już nawet na fejsbuczku zamieściłem linka do was... ups.( do nas ) [szczerzy]
ODPOWIEDZ