PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: starter_MJ »

Witam właśnie przed chwilą skończyłem oglądać program w tv TOMASZ LIS NA ŻYWO, i trochę z innej bajki napisze spodziewałem się pytania o konopie itd ponieważ Pan Paweł Kowal [PJN] powiedział dziś OKOŁO 13.40 W TVP INFO ,ze mamy się zastanowić czy chcemy rzad narkotyczny czy ( i tu nie pamiętam co powiedział)Ale wracając do sprawy po pierwsze....
UWAŻAM ,ZE PROGRAMY TOMASZ LIS NA ŻYWO ORAZ PUNKT WIDZENIA TO NAJLEPSZE PROGRAMY DLA MNIE TEGO TYPU....
Ale dzisiaj to co widziałem to szopka po-prostu Pan Tomasz zaczął wyciągać brudy na Jarosława, tan się bronił i wyszedł niezły diss (Polecam obejrzeć , myślę ,ze powinny pojawić się kopie w internecie [Momentami aż perfidne to jest a nie kiedy taka beka ,ze szok] Ale mimo wszystko uważam Pana Tomasza za bardzo dobrego dziennikarz i mam do niego olbrzymi szacunek....Choć przesadził.... ale w sumie dobre szoł sie sprzeda wiec mam nadziej ,ze dadzą podwyżkę mu....


No i właśnie myślę skoro [PJN] chce debaty to najlepszy moment przygotować poważna debatę na temat konopi.....Czyli nowy pomysł na debatę w sumie nie było chyba takiej w Polsce a skoro media troszeczkę podchwyciły podgrzać i chcąc to jak by nie patrzeć poważny problem... Mały wzór jak by sie nadało to rozesłać po necie i przesyłać a to bardzo bardzo dobra akcja myślę i by to zrobić przed wyborami.... A na czym to ma polegać ??
Zaproszenie wszystkich polityków każdej formacji pytanie dlaczego są przeciwni , co wiedzą na temat konopi , przecież ważne są oszczędności to po co 80 milionów wywalać w błoto... Przekazac te pieniaze na leczenia do szpitali dla ludzi.......

Kogo by zaprosić
Tego chłopa ( niech mi ktoś przypomni jeśli pamiętacie) głośna sprawa w TOK FM
1.Chorych co się leczą za pomocą marihuany zapewniając im ,ze nie będą ukarani...Było nagranie za taką osobą....[Robi wrażenie, i się płakać chce]
2.Pana Mateusza Klinowskiego,Polskiej Sieci polityki Narkotykowej oraz Wolne Konopie....
3. Polityków
4.Widzów ( którzy będą mogli zadawać pytania prowadzącym)

No i to chyba tyle jeśli uważacie ,ze ma to sens przygotuje treść trzeba będzie tylko rozsyłać , przydało by się zaangażować tez forum.haszysz.com ( w końcu to wspólna sprawa więc zjednoczyć siły)

Piszcie spostrzeżenia wszystko facebook i akcja się szybko rozprzestrzeni tylko trzeba aranżacji...A myślę ,ze w tym okresie teraz warto...Myślę ,ze to teraz ten moment na impuls...
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: johny »

dziisaj to ma byc na tvp info ?
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: starter_MJ »

no nie ale mamy kilka dni by zmobilizować akacje tylko kazdy musiał by coś robić..
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: johny »

dzisiaj w radiu słuchałem palikota był wywiad z nim,dobrze gada chłop ,ksiadz to nie swieta krowa podadtki na nich!!!...ci z radi huja ludzie wiedza od razu gadają to jak wybierzemy palikota to nasze dzieci w sklepach w szkole beda mieli blanty.chuja sie znają ludzie a gadaja.Palikot dobrze gada znikła by gangserka .!!!
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: Holender »

9-go wszyscy idziemy głosować na Palikota [peace]
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: johny »

no ja pierwszy raz pójde zmusze sie !;
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: starter_MJ »

Ale debata by się przydała nie sądzicie a myślę ,ze jesteśmy w stanie to zrobić tylko trochę własnej aranżacji...
Awatar użytkownika
FenixSeeds
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2011, 9:20

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: FenixSeeds »

Palikot moze coś zmieni jak jego partia bd miała duze poparcie, mam teorie ze to media wykreowały go na debila bo być może chce dobrych zmian w przeciwienstwie do POPiSujących sie polityków z głównych partii. Wcale bym się nie zdziwił jak by był 1 z 3 żądzących partii
Oby do wiosny :P
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: RastaBoy »

Ja namówiłem wszystkich kumpli.Jedziemy na wybory.

I zmieniamy Polskę panowie.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: Holender »

Za przeproszeniem wszyscy musimy dupy ruszyć i iść głosować, mi się już dużo ludzi udało namówić żeby na Palikota głosowali [spaleni] [zapalmy]
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: starter_MJ »

Aha czyli nic nie montuje, ja tez na Pali zagłosuje znajomi tez oj coś na wyborach może mieć sporo procent:P...
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: RastaBoy »

Może być zaskoczenie.Czarny koń.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: johny »

no ja z rodziny namówie zeby poszli na wybory i na niego zagłosowali.kazdy kogos namówi i bedzie whuj glosów.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: Holender »

RastaBoy pisze:Może być zaskoczenie.Czarny koń.
Może być zaskoczenie i oby było [konopia]
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: PiS,Pan Tomasz Lis - POLITYKA Z INNEJ BAJKI.....

Post autor: RastaBoy »

Po pierwsze chłopak wiedział jak zjednać sobie młodych.A po drugie jak by nie on i ta cała akcja to bym za przeproszeniem dupy z domu nie ruszył 9 pazdziernika no chyba że po piwko [szydzi] .
ODPOWIEDZ