moj 1 boksik ;)

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
filipekk
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:32

moj 1 boksik ;)

Post autor: filipekk »

Siemanko, jestem poczatkujacym growerem,przymierzam sie do boxika ( to bedzie moj 1 boksik) ;) mam hpsa 250 i 2 wiatraczki od kompa 12 cm srednica ;)
mam kilka pytan, a mianowicie:
1. Jakie wymiary powinien miec boksik jezeli mysle nad 4 atomatami ? ( dostosujcie je do tych wiatraczkow i lampy jesli mozecie)
2. Jakie odmiany beda najlepsze na 1 raz - mam na mys latwe do uprawy, duze plony i oczywiscie dobre palonko ;p ?
3. Na koniec jakies rady, wlasne doswiadczenia czy cos w ttym stylu ;p cos co by mi pomoglo uniknac rozczarowan i ulatwi hodowanko ;)

Z gory dzieki wariatyyy ;p sorki ze tak to wyglada ale jestem typem czlowieka ktory lubi miec wszystko " czarno na bialym "
[lolek] [lolek]
;D
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: moj 1 boksik ;)

Post autor: świder »

W odwrotnej niestety kolejności zacząłeś.Najpierw powinienes zrobic box,a dopiero później sadzić [trawka]
filipekk
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:32

Re: moj 1 boksik ;)

Post autor: filipekk »

No na napisalem mysle nad 4, najpierw zrobie boksika ;)
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: moj 1 boksik ;)

Post autor: świder »

I jak idzie budowa?Ja mam boxa 40x30cm i dwie doniczki sie mieszczą na styk
filipekk
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:32

Re: moj 1 boksik ;)

Post autor: filipekk »

Czekam moze w koncu ktos odpowie ;p
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: moj 1 boksik ;)

Post autor: ziolo1234 »

1.na 4 rośliny licząc 4x11l to potrzeba 1x1m ,aby weszło na styk i oświetlenia starczy również na styk ponieważ na taką powierzchnie trzeba ci 30000lm minimalnie ,ew mógłbyś dać 1,1mx1,1m ,aby zmieścić się w minimalnych wymaganiach.
2.ak47,lowryder2,automazar,bigbang-odmian jest bardzo dużo .Każda odmiana jest praktycznie dobra dla każdego tylko trzeba odpowiedniej opieki i to wystarczy.
3.poczytaj dokładnie każdy z działów o :chorobach,niedoborach,uważaj z nawozami i podlewaniem,,w boksie musisz mieć odpowiednią temp oraz wilgotność.podejdż do tego spokojnie ,a najważniejsze to pierw przygotuj box ,a póżniej kiełkuj.
ODPOWIEDZ