Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: RastaBoy »

Gwiazdor "Władcy pierścieni", wcielający się we Froda Elijah Wood (30 l.), nie rozumie dlaczego marihuana jest nielegalna.

– Uważam, że marihuana powinna być zalegalizowana. Wydajemy pieniądze podatników na ściganie ludzi za coś tak nieszkodliwego – dodał Wood.
Aktor twierdzi, że konopie indyjskie są całkowicie nieszkodliwe i naturalne. Sam osobiście żałuje, że jego organizm raczej ich nie toleruje.

- Cała ta dyskusja o szkodliwości marihuany i o tym, czy powinna być legalna czy nie, ociera się o niedorzeczność - tłumaczy Wood. - Głupio jest spinać się tak bardzo, kiedy chodzi o coś tak naturalnego. Sam raczej nie palę, bo mój organizm nie toleruje ziela, i strasznie zazdroszczę moim kolegom, którzy po wypaleniu jointa czują się maksymalnie zrelaksowani i odprężeni. Mimo to jestem za legalizacją marihuany. Nie wiem, dlaczego nasze pieniądze przeznacza się na odstraszanie ludzi przed czymś tak nieszkodliwym. W Hollywood trawka stanowi naturalną część życia, na pewno nie jest tematem tabu. Nikt nie chowa jej pod dywan. Wszyscy mówią o niej otwarcie, a niektórzy palą, bo zalecił im to lekarz. To sama natura.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: starter_MJ »

to opanowało cały net w sumie sam miałem to wrzucić ;P
ale jakoś nie wrzuciłem Xd
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: Arizona »

Swoją drogą to Legalizacji chce mnóstwo artystów, gwiazd
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: johny »

nie oszukujmy sie duzo artystów pali ,lub kiiedys paliło.Ja np niemoge tego pojąc jak za chwast rosline mozna karac ludzi.Przeciez to tak jakby zakazali sadzic np. truskawki
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: starter_MJ »

jony dla cb to normalne i zrozumiałe ale dla ludzi z innej epiki niestety nie , ostatnio ta kampania pozory myla dowód nie no to przeciez chore jest, ze młodo wygladam to chcą dowód, nawet jak małolat się chce napić to i tak się napije przecież sam miałem kiedyś te 14-15 lat i pamiętam jak było... zresztą inni tez :D...
CZY MOŻE CZEKALIŚCIE DO 18 JAK KAŻE PRAWO :p (hahah , a co to pryma aprylis)?
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Aktor "Władcy pierścieni" chce legalizacji marihuany

Post autor: johny »

no dokładnie.Ja pamietam jak mniałem własnie tez 13-15 lat to wtedy z 3 razy tak sie opiłem ze teraz w tym wieku nigdy sie nie opiłem tak jak wczesniej.Wogóle nie lubie juz pic,czasem jak cos to piwo tylko.
ODPOWIEDZ