Wybory

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
frik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:39
Lokalizacja: Holandia

Wybory

Post autor: frik »

Już niedługo wybory parlamentarne, warto się zastanowić i pójsć zagłosować na kogoś kto popiera ustawę o zalegalizowaniu marihuany.
Legalna marihuana to ulga dla organów ścigania.
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Wybory

Post autor: ZeuS22 »

dobra... a powiedz mi która partia i polityk oprócz Korvina-Mikke jest za legalem? ja oddam na niego głos jak bedzie startował ! [lolek]
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

no mogliby wybrac Mikke ale niestety tak sie nie stanie;/
Awatar użytkownika
frik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:39
Lokalizacja: Holandia

Re: Wybory

Post autor: frik »

Janusz Palikot chce również legalizacji, zresztą był na manifestacji w Warszawie - wolne konopie. Powiedział m.in. że gdy jego partia doszła by do władzy dążył by do legalizacji.
Również SLD w jakieś mierze przyczynia się do legalizacji, chcą aby marihuana była sprzedawana w aptekach jako lek na recepte.
Najbardziej szkodzi temu wszystkiemu PiS wraz z kościołem - jebane średniowiecze. PO również ma za uszami.
Dlatego ja pójdę zagłosować na Janusza bo chce aby kościół nie mieszał się do polityki, wprowadzić chce opodatkowanie dla kościoła no i nie ma nic przeciwko legalizacji.
A z tego co wiem to Mikke nie startuje.
Legalna marihuana to ulga dla organów ścigania.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

Odwazny Palikot jak chce nawet opodatkowanie na kosciół wprowadzic.Dobrze bo to najwieksza mafia.
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Wybory

Post autor: RastaBoy »

Zajżyj sobie na otwartą pestkę tam jest wszystko.
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Wybory

Post autor: desperado »

Obiema rękami podpisuje sie pod tym co napisał frik.Ja też idę na Palikota,on jeden ma jaja żeby powiedziec że chce legalizacji i tylko on nie kłania się czarnym żeby zbić sobie radiomaryjny elektorat tak jak robi to Po że o PIS-ie nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Wybory

Post autor: Holender »

Jak dla mnie jedyny sensowny kandydat na prezydenta [szczerzy]
Może jak młodzież ruszy dupę z domów to wygramy te wybory i Palikot znajdzie się w rządzie.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

no dobrze koles gada ze jak bimber.Tez pierwszy raz sie wybiore zagłosuje na niego,.
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Wybory

Post autor: RastaBoy »

Z tego całego grona głos trzeba oddać na niego.Jako jedyny myśli coś w ogóle o legalizacji.
Ale jak wejdzie do rządu to i tak przegłosują mu ustawę i będzie po ptakach.Chyba że zostanie premierem w z całym szacunkiem wątpię.


No ale na pewno się coś ruszy i będzie głośniej o naszej kochanej MJ.
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Wybory

Post autor: desperado »

Rastaboy może masz racje,ale do pewnych osiągniec dochodzi się malymi kroczkami, od czegoś trzeba zacząć.Zobacz jak to teraz wygląda parlament betonują 2 partie wyjęte spod kiecki iDziwiszowi ,ktore nawet sie boja zająknąć w temacie zeby czarni nie zabrali im moherowego elektoratu agitką na mszach(nie oszukujmy się PO to PIS-miniBIS).SLD pod rządami POŻALsie boze Napieralskiego jest lewicowe tylko przed wyborami.Kazdy kto choc troche oglada polityke wie że SLD sie skurwiłi z biskupami to jedno(sami politycy tej partii sie do tego przyznaja,np.Kalisz).I co ci kolego zostaje? HUJNIA!!! A Palikot ma jaja żeby temat poruszyć i nie tylko w sprawie MERY, ale w sprawie oddzielenia państwa od kościola.Czarni proszę bardzo niech ich utrzymują wierni z dobrowolnych datków(jak to było za niesławnej komuny-Jakoś z głodu nie pomarli),A nie z budżetu państwa czyli naszych pieniedzy(wyliczono że roczni to 6mld złotych) macie pojęcie?.Ale odbiegłem od tematu.Jeśli PALIKOT teraz przejdzie to będzie miał dotacje z państwa na partię i zagwarantowany czas antenowy,wtedy wielu ludzi uslyszy o naszym problemie.Bedzie miał 4 lata żeby zjednać sobieelektorat,a w następnych może już zostać premierem i wtedy dużo od niego będzie zalezało [banan]
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Wybory

Post autor: desperado »

No halo chłopaki nikt się nie wypowie.Ja wiem ze to nie jest chodliwy temat, ale i na takie trzeba rozmawiać [rasta]
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

ja za duzo sie nie wypowiem bo nie interesuje sie zbytnio polityką.Ale jak palikot chce troche sie odezwac i cos zrobic dla nas to na niego zagłosuje.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Wybory

Post autor: Punky »

Anarchia!
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

widze słuchasz rocka i tych klimatów. ANARCHIA!!!
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Wybory

Post autor: desperado »

I tak trzymać,ANARCHIA jest the best.I jakby to powiedział OJCIEC DYREKTOR "do przodu dzieci i siać ,siać, siać"hehehe [szydzi] [szczerzy]
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Wybory

Post autor: johny »

Byłem kiedys na koncercie Anarchi.
ODPOWIEDZ