Męskie krzaki

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
Shadowek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2013, 1:27

Męskie krzaki

Post autor: Shadowek »

Siemanko, niedługo sadze 1Ak47 auto femi 1white russian auto 1 lemon skunk auto, i mam takie pytanko, co zrobić jeżeli trafią się męskie? wszystkie krzaki beda w 1 boxie więc tylko jak poznam że męski to wypieprzac? Może poczekać troche i suszyc?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Męskie krzaki

Post autor: osiol »

W sumie jeśli pokażą się jajka to od razu bym je wyjebal ale bądź pozytywnej myśli :-D
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

Jak zaraz bd widział jajca to go wypierdol w pizdu ;] Szkoda czasu , nawozów i ewentualnie prądu na niego ;]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Możesz zrobić nasiona.
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

No może ale raczej mu na tym nie zależy :P
Shadowek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2013, 1:27

Re: Męskie krzaki

Post autor: Shadowek »

W sumie jest jeszcze opcja żeby pierw akacza solo wyhodować a po nim russiana i skunka :)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Męskie krzaki

Post autor: Nico »

Tylko po co pojedynczo się bawić? Szkoda energii i zachodu. Płeć poznasz na długo przed właściwym kwitnieniem i możliwością zapylenia czegokolwiek. A jak będziesz miał wątpliwości to wrzucisz fotkę i Ci ktoś odpowie.
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

Dokładnie [usmiech]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Gdyby nie to że to rośliny af byłyby ciekawsze rozwiązania, ale wy się upieracie na te automaty jakby nie wiem jak cudowne były...
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

Różnica postrzegania [usmiech]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Na indoor odmiany af są totalnym bezsensem.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Męskie krzaki

Post autor: KMD »

Na pewno dla osób znających się na rzeczy wiedzących kiedy dać jakie światło. Ale ogólnie AFy nie są złe.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

KMD pisze:Na pewno dla osób znających się na rzeczy wiedzących kiedy dać jakie światło. Ale ogólnie AFy nie są złe.
Złe nie są, ale dupy też nie rwią. Zmiana światła to nic szczególnego, poza tym forum jest od tego żeby pomagać. AF nie wybaczają błędów.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Męskie krzaki

Post autor: Nico »

Może i nie wybaczają błędów, ale są mniej wymagające dla początkujących. Mają krótszy czas wegetacji i szybciej się człowiek uczy. Ja dopiero teraz mam regulary ale tego co się nauczyłem na af sam nigdzie nie znalazłem. Dlatego na tę chwilę dopiero uważam że mogę się bawić długodystansowo z regularami.
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

A ja tam i tak wolę automaty i tylko je mam zamiar jak narazie hodować ;)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Właśnie błąd. AF są bardziej wymagające i dużo szybciej nie rosną. W zależności od odmiany ale z pełnosezonowymi też można się wyrobić w 2 miesiące.
taS

Re: Męskie krzaki

Post autor: taS »

Jakoś nie mam przekonania do nich ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Męskie krzaki

Post autor: Nico »

A jak odbije się to na plonie jak wyrobisz się z pełnosezonowymi w 2 miesiące? Z drugiej strony ciekaw jestem jak niby można je aż tak przyspieszyć?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Nico pisze:A jak odbije się to na plonie jak wyrobisz się z pełnosezonowymi w 2 miesiące? Z drugiej strony ciekaw jestem jak niby można je aż tak przyspieszyć?
Plon jak z af. Co masz na myślisz myśląc przyspieszyć? 2 tygodnie weg, potem 6 tyg kwitnienia i to cala filozofia. Lepiej jednak poczekać 2 tyg dłużej i będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Męskie krzaki

Post autor: Nico »

Skracasz wegetację z ok 5 tygodni do 2. Wydaje mi się, że trochę małe te roślinki będą. Rozumiem, że zwyczajnie przestawiasz czas naświetlania przyspieszając kwitnienie?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Męskie krzaki

Post autor: Punky »

Nico pisze:Skracasz wegetację z ok 5 tygodni do 2. Wydaje mi się, że trochę małe te roślinki będą. Rozumiem, że zwyczajnie przestawiasz czas naświetlania przyspieszając kwitnienie?
Dokładnie. Dlaczego 5 tygodni? Nie ma nigdzie ile powinien trwać weg. Małe nie będą. Jest moja fotorelka na forum gdzie faza weg była całkowicie pominięta i krzaki małe nie były.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Męskie krzaki

Post autor: Nico »

Ok relkę ogarnę. Co do czasu weg to jak przeglądałem tematy to taka była średnia ok 50 dni. Z drugiej strony wypraktykowałem teraz na swoim Jack'u że po 50 dniach ma już spore parcie na kwitnienie i od razu po przełączeniu ruszył [usmiech] Podobnie Mazar.
ODPOWIEDZ