Nasiona dla początkującego

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
hugo1217
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2014, 16:53

Nasiona dla początkującego

Post autor: hugo1217 »

Witam chciałbym zamówić sobie jakieś nasiona Outdoor ! Myślałem o Automazar fem. albo ak47 lub White Russian widow ! Lepsze będą automaty ? Dopiero zaczynam więc proszę o odpowiedź !
Awatar użytkownika
Alien
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2014, 1:45

Re: Nasiona dla początkującego

Post autor: Alien »

Odmiany automatyczne jak to mówią "nie wybaczą błędów", przykładowo jak z czymś przedobrzysz to roślina zmizernieje i już nie wróci do formy. A zwykłe odmiany wybaczają te błędy nie zawsze ale bardziej.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Nasiona dla początkującego

Post autor: osiol »

na początek wybierz odmiany auto żeby zobaczyć z czym to sie je [rasta]
Awatar użytkownika
Helios
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 70
Rejestracja: 16 wrz 2013, 9:05

Re: Nasiona dla początkującego

Post autor: Helios »

Faktycznie auto nie wybacza bledow ale z drugiej strony... hodowla trwa krócej i zawsze mozna zaczac jeszcze raz:) przy okazji uczac sie na bledach. Pierwsze auto jakie mialem to wlasnie ak47 i moge smialo polecic ta odmiane.
Nie chce żebyś zrujnował sobie życie przez marihuanę, więc ja Ci je zrujnuje gdy cie z nią złapie...
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Nasiona dla początkującego

Post autor: Maat »

Mam white russian, jako 1 roślinkę indor i powiem Ci, że trzyma się bardzo dobrze jak na to co zrobiłem jej.. ułamały mi się prawie całkiem 3 łodygi lecz ścisnąłem opaską i się zrosły, przelałem ją nawozami, potem znów miałem braki pierwiastków i jakoś wszystko idze do przodu także chyba wybaczalna dość odmiana :).
ODPOWIEDZ