Udawani budowlańcy i 21 kilogramów marihuany

Różne newsy i wiadomości, artykuły konopne o marihuanie.
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Udawani budowlańcy i 21 kilogramów marihuany

Post autor: Lecter. »

Dwaj bracia z Małopolski podszywali się pod budowlańców, by pożyczonym renault laguna przewieźć kilkadziesiąt dużych worków marihuany. Wpadli podczas kontroli na parkingu przy autostradzie A2 w Wielkopolsce. W specjalnym schowku w bagażniku funkcjonariusze znaleźli 21 kilogramów narkotyku o wartości ok. 600 tys. zł.

Policjanci z Koła przypadkiem wpadli na trop braci z ogromnym ładunkiem marihuany. W poniedziałek popołudniu dostali zgłoszenie, że na parkingu przy autostradzie dwóch młodych mężczyzn usiłuje ukraść samochód. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy wydziału kryminalnego.

Auto od znajomego

Szybko udało się zlokalizować 25- i 32-latka, którzy kręcili się wokół renault laguny. Podczas kontroli pokazali dokumenty samochodu i wyjaśnili, że pożyczyli go od znajomego.

Policjanci sprawdzając dane auta dowiedzieli się, że jego właściciel był wielokrotnie karany za przestępstwa narkotykowe. Postanowili dokładniej przyjrzeć się jego pojazdowi.

Budowlańcy z bagażem

W bagażniku znaleźli narzędzia budowlane, wiadra i inne przedmioty wskazujące na to, że mężczyźni zajmują się pracami budowlanymi. Okazało się, że był to tylko kamuflaż. Pod tapicerką odkryli specjalnie przygotowany schowek – a w nim 42 foliowe worki wypełnione marihuaną o wadze 21 kilogramów. Jej czarnorynkową wartość policjanci oszacowali na 600 tys. zł.

Prokurator postawił zatrzymanym braciom zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi im za to kara do 8 lat więzienia. Zdaniem śledczych sprawa jest rozwojowa, dlatego wystąpili do sądu z wnioskiem o areszt tymczasowy.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Udawani budowlańcy i 21 kilogramów marihuany

Post autor: johny »

spam!!!ale tego było wow.skąd ci sie wzieło to pisanie starych wiadomosci?!!
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: Udawani budowlańcy i 21 kilogramów marihuany

Post autor: Lecter. »

niewiem ale to ktos u mnie na fejsie dodał . ; o myslałem ze nowe.
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
ODPOWIEDZ