ścinac czy nie,problem...

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
badongo1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:57

ścinac czy nie,problem...

Post autor: badongo1 »

Witam...
Pisze ponownie poniewaz mam problem z wczesniejsza roslinka,tzn z nie udana hodowla,no ale troche tam palenia bedzie...
Chodzi mi o to,ze gora praktycznie jest cala brazowa,tzn 90-100% brazowych kwiatostanow,a dol roslinki caly czas kwitnie,no i czasem szkoda wogole mi pisac,to zenskie kwiatki potrafia opadac:( a dol roslinki po prostu dalej kwitnie i to calkiem niezle.
Wiem ze popelnilem duzo bledow w hodowli,no ale na bledach czlowiek sie uczy...
Pisze poniewaz zastanawiam sie czy jak bym scial cala gore a dol dalej naswietlal to po prostu nie zmarnowal bym "materialu" zaznacze ze roslinka to automat,royal queen,feminizowana i do 2 miesiecy brakuje jej 7 dni,no ale ta gora cala brazowa...
Doradzcie co robic...czekac czy sciac gore...
Aktualnie juz w drodze mam Led panel 300 watt no i w ziemii 2 pestki...
Obiecuje zdac na ledach foto galerie wkrotce...
Pozdrawiam wszystkich...
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: ścinac czy nie,problem...

Post autor: Punky »

Czy roślinka jest gotowa do ścięcia nie patrzy się po włoskach, tylko po trichomach. U Ciebie jakie są?
badongo1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:57

Re: ścinac czy nie,problem...

Post autor: badongo1 »

na chwile obecna z tego co moglem zauwazyc to sa mleczno brazowe,tzn wiecej mlecznych,a zaznaczam ze uzylem lustrzanki 24X zeby zobaczyc,wiec jestem pewien co do zabarwienia..sugerowalem sie wiadomosciami z internetu tzn:70 lub wiecej % kwiatostanow zenskich zabarwionych na brazowo-nadaje sie do scinki.Teraz uwazam ze to bzdura...Poczekam jeszcze troche az trichomy beda calkiem brazowe i dopiero wtedy scinka,nie wazne zabarwienie kwiatostanow...
Dziekuje za porade,wiem ze pewnie przewijal sie juz temat nie raz...
Na bledach sie ucze...postaram sie nie zepsuc nastepnej uprawy na ledach.....
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: ścinac czy nie,problem...

Post autor: Punky »

Skiera
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2012, 9:32

Re: ścinac czy nie,problem...

Post autor: Skiera »

jeśli na na górze masz brązowe wloski to znaczy ze jest ok u góry masz więcej swiatła więc tam kwiaty są najlepiej rozwinięte jeżeli dół jeszcze kwitnie i nie ma za duzo brązowych włosków to możesz śmiało z 1-2 tygodnie poczekac
Tetra Hydro Cannabinol
ODPOWIEDZ